adcov.com

Jak Test Your Attention Span

Jak Test Your Attention Span


Dla tych, którzy mają trudności z koncentracją, problemy koncentracji uwagi mogą być dość poważne. Z drugiej strony, badania koncentracji uwagi mogą być po prostu coś ciekawego lub intryg. W obu przypadkach, istnieje szereg sposobów i formatów tego. Jednakże, jeśli charakter konieczności badania wydaje poważny, to powinien zawsze zbliżać się do lekarza na profesjonalny, przeszkolony podejścia.

Instrukcje

1 Wybierz test ankieta. Psychologia Dziś oferuje test, gdzie jesteś proszony szereg pytań, takich jak jak często znajdziesz się marzyć, spóźniony lub zagubienia podczas rozmowy dzieje się wokół Ciebie. Odpowiedzi podajesz są zorganizowane według częstotliwości, takie jak raz dziennie, kilka razy dziennie, albo nigdy. Witryna będzie wówczas dostarczyć Państwu z wynikiem liczbowym i ogólnej oceny swojej koncentracji uwagi.

2 Wykonaj psychicznego ćwiczenia. Astromind wyzwania można sobie wyobrazić do nas swojego wyboru w swoim umyśle z zamkniętymi oczami. Skupić się na obrazie to pismo dla podczas dodaj kolejny obok. Dodajemy litery w łańcuchu próbując utrzymać stałą wizualizację. Zobacz, jak wiele lub jak mało, można wprowadzić, zanim nie jest już możliwe, aby kontynuować. Możesz zastąpić litery z numerami, słów, a nawet całych zdań, jeśli tak zdecydujesz.

3 Zbadaj swoje osobiste zachowania. Można stosować autotest, jeśli sobie tego życzą, który naśladuje test wspomniano powyżej. Na przykład, zobaczyć, jak długo można oglądać jeden program na telewizorze lub słuchać danej stacji radiowej przed skłonni to zmienić.

4. Skonsultuj się z lekarzem. Jeśli jesteś naprawdę zaniepokojony tym, że swoje lub bliskiej osoby jest brak koncentracji uwagi wskazuje na coś poważniejszego, jak zaburzenia koncentracji, a następnie zwrócić się do lekarza. Mogą skierować cię do neuropoznawczych testowania lub innym procesie ustalenia problemu. Testerzy mogą spojrzeć na użyciu języka, myślenia i rozwiązywania problemów, krytycznego i innych cech przy formułowaniu swoich opinii.