adcov.com

Jak taśmowe i taśmy Wypada Łuki

Jak taśmowe i taśmy Wypada Łuki


Upuszczony lub upadłe łuki są również określane jako płaskostopie. Jak łuk spadnie, więzadła i mięśnie nóg stają się nieprawidłowe, co powoduje znaczącą wadę mechaniczną. Płaskostopie może nie tylko powodować bóle stóp i kostek, ale mogą pojawić się problemy z kolanem i tyłu - w niektórych przypadkach nawet prowadząc do skoliozy. W roku 2011, około 20 procent populacji cierpi na płaskich stopach. Zastosowanie spinania taśmą do nogi może podnieść łuki i zmniejszyć bolesne objawy.

Instrukcje

1 Włóż taśmę klejącą do spodu stopy, tuż za piłką swojego małego palca u nogi. Trzymaj taśmę na całej długości stopy z zewnętrznej krawędzi biegnącej taśmy wzdłuż zewnętrznej części stopy.

2 Owiń taśmę za piętą zanim go mocno do wewnątrz stopy. Zabezpieczyć go tuż za piłką swojego palucha. Przeciąć taśmę i upewnić się, że jest szczelnie zamknięty na skórę.

3 Powtórzyć proces z drugą taśmą, nachodzące na siebie o około połowę jego szerokości.

4 Trzymaj kawałek Elastoplast całej podeszwy stóp, tylko ryczeć piłkę z nogą - łączący dwa końce taśmy.

5 Owiń dwa lub trzy dodatkowe kawałki Elastoplast, nakładające się je przez 3/4 cala, aż pokrycie podeszwy stopy z powrotem na środku pięty.

6 Wytnij dwa małe kawałki taśmy klejącej i zastosować je na końcach oryginalnej taśmie Strapping (za kule waszych dużych i małych palcach) bezpiecznie zakotwiczyć cały opasywanie do stopy.

7. Powtórzyć proces na drugiej stopie, w razie potrzeby.

Wskazówki:

  • Upewnij się, że taśma i Elastoplast się zmarszczek, aby zapobiec tworzeniu się pęcherzy.