adcov.com

Jak szybko, zanim w teście tolerancji glukozy

Jak szybko, zanim w teście tolerancji glukozy


Lekarz poprosił Cię, aby mieć test tolerancji glukozy podjęte. Wiesz, że musisz szybko wcześniej, ale nie jesteś pewien, jak długo i czy można podjąć jakieś leki, czy nie. Oto jak szybko do testu tolerancji glukozy, dzięki czemu uzyskać dokładny wynik cukru we krwi.

Instrukcje

1 Wykonaj próbę szybko zobaczyć, jak zareagujesz. Jeśli masz w zwyczaju jeść co 4 godziny, spróbuj brakuje posiłek i zobaczyć, jak się czujesz. Czy to co najmniej na tydzień przed masz zaplanowane, aby przewinąć do testu tolerancji glukozy.

2 Plan testu na początku dnia. Jeśli harmonogram testu tolerancji glukozy w godzinach popołudniowych, a po chwili na jawie, najprawdopodobniej poruszania się i są wykorzystywane do jedzenia i picia, więc będzie bardziej głodny. Z powołania rano nie będzie brakującego dwa posiłki w trakcie szybko do czasu trzeba wyciągnąć krwi do testu tolerancji glukozy.

3 Należy poinformować lekarza o wszystkich leków aktualnie przyjmujących i czy należy kontynuować przyjmowanie ich w trakcie szybko czy nie. Niektóre leki muszą być podjęte, podczas gdy dla innych leków, to jest bezpieczne, aby zaprzestać używania podczas szybko.

4 Jedz świecić w nocy przed rozpoczęciem szybko. To może wydawać się jak należy większość z dużym posiłku, aby nadrobić czas spędzony na czczo, ale jeść lżejsze pomaga układ pokarmowy spowalnia. Zachować rzeczy jak tłuste i słodkie żywności z dala.

5 Szybkie dla ośmiu do 12 godzin, zanim miały Twoja pierwsza krew. Test tolerancji glukozy obejmuje remis krwi przed wypić słodki płyn, i godzinę po tym, jak dobrze. Jeśli robisz trzy godziny test tolerancji glukozy, to jest to jeden krwi wyciągnąć co godzinę przez trzy godziny.

6 Wybierz swój pierwszy posiłek po szybko ostrożnie. Po szybkim, trzeba delikatnie ponownie wprowadzić jedzenie do układu pokarmowego. Wybierz produkty, które wiesz, są łatwe do strawienia. Trzymaj się z dala od tłustych i gaz żywności na pierwszy posiłek po teście tolerancji glukozy.