adcov.com

Jak szybko, zanim się badanie krwi Triglicerydy

Jak szybko, zanim się badanie krwi Triglicerydy


Lekarz chce wiedzieć, jak wysokie trójglicerydy są i sposobem na to jest, aby pobrać próbkę krwi. Przed zobaczyć, jak wysoki poziom triglicerydów we krwi, trzeba zrobić szybko, zanim się krew wyciągnąć. Oto jak szybko przed testem triglicerydów więc lekarz może ocenić ryzyko wystąpienia chorób serca.

Instrukcje

1 Postaraj się szybko na kilka godzin. Zobacz, jak będziesz reagować na szybko przez brakujący jeden posiłek. Jeśli pacjent choruje na cukrzycę lub w ciąży, nie szybko, dopóki faktycznie potrzeba. Zrób to co najmniej tydzień przed masz zaplanowane do egzaminu.

2 Plan losowania trójglicerydów we krwi na początku dnia. W ten sposób będziesz spał przez większość szybko i będziesz mógł jeść wkrótce po twój próbka krwi została podjęta.

3 Szybkie dla 8 do 12 godzin, zanim się krew wyciągnąć lub zaleceń naszego lekarza na długość szybko.

4 Należy poinformować lekarza o leki jesteś aktualnie przyjmujących. Lekarz poinformuje Cię, które leki, jeśli istnieje, należy w dalszym ciągu podejmować podczas szybko.

5 Jedz świeci w nocy przed rozpoczęciem szybkie na remis trójglicerydów we krwi. Może się wydawać, że należy jeść dużo, aby nadrobić czas spędzony na czczo, ale jeść lekki posiłek spowalnia system trawienny delikatnie. Również z dala od trójglicerydów wywołujących żywności, takich jak lody i innych tłustych pokarmów.

6 Wybierz pierwszy posiłek po starannie szybko. Tak jak zwolnił swój układ trawienny delikatnie przed szybko, trzeba przyspieszyć swój system trawienny powoli i delikatnie, a po teście trójglicerydów we krwi. Sprawdź swój pierwszy posiłek małe i lekkostrawne.