adcov.com

Jak szybko, zanim poziom cholesterolu we krwi Testowanie

Jak szybko, zanim poziom cholesterolu we krwi Testowanie


To prawie zawsze jest konieczne, aby szybko przed testem cholesterolu we krwi. Jeśli masz zaplanowane na test cholesterolu we krwi, będziemy chcieli, aby upewnić się, że jesteś na czczo prawidłowo. Zarówno lekarz i laboratorium, w którym będziesz musiał wyciągnąć swoją pracę we krwi są dwie dobre zasobów, które pomogą Ci określić, jak szybko, zanim badania cholesterolu we krwi.

Instrukcje

1 Sprawdź się z lekarzem lub laboratorium, gdzie będziesz o krew wyciągnąć, aby dowiedzieć się, jak długo masz obowiązek szybko. Czasami ten przedział to 6 do 8 godzin, a czasami może trzeba szybko przez noc. W niektórych przypadkach będziesz musiał przewinąć do 12 godzin.

2 Zaplanuj test cholesterolu we krwi, jak wcześnie rano, jak to możliwe, jeśli jesteś zobowiązany pościć przez 12 godzin. Możesz przestać jeść na 6 pm lub 7 po południu i potem obudzić się następnego dnia rano i idź w prawo do laboratorium, że twoja krew wyciągnąć.

3. Zwróć uwagę na to, co jesz w tygodniach przed badaniem cholesterolu we krwi, przy założeniu, że masz dużo wyprzedzeniem, że będziesz coraz ten test. Unikaj czerwonego mięsa, jaja i inne produkty o wysokiej zawartości tłuszczu i wysokiej cholesterolu jeśli dostajesz test cholesterolu we krwi jako część egzaminu ubezpieczeń na życie.

4 Nie należy zmieniać diety zbyt wiele, jeśli jesteś coraz rutynowe badanie cholesterolu we krwi, ponieważ lekarz ma dokładne wyobrażenie o tym, co twój cholesterol jest oparty na zwykłej diecie.

5 Pij wodę nawet po szybko się rozpoczęła. Większość urządzeń laboratoryjnych nadal pozwalają pacjentom pić wodę i nie biorą pod uwagę tego, co się częścią szybko, bez względu na to, ile godzin jesteś zobowiązany do postu.

6 Sprawdź się z lekarzem lub laboratorium w celu ustalenia, czy kawa jest dozwolone. W niektórych przypadkach, nie jesteś zobowiązany do unikania kawy, kiedy jesteś na czczo.

7 Bądź szczery, gdy idziesz do testu cholesterolu we krwi. Jeśli były wymagane, aby pościć przez 12 godzin, a ty tylko na czczo przez 8 godzin, bo trzeba było na przekąskę przed snem, niech laboratorium wiedzieć.