adcov.com

Jak szybko, zanim Cholesterol Testing

Jak szybko, zanim Cholesterol Testing


Jeśli twoja rodzina ma historię wysoki poziom cholesterolu, lekarz może zlecić badanie cholesterolu. Odbywa się to poprzez analizę krwi. W celu uzyskania najbardziej dokładnych wyników, trzeba będzie przewinąć do badania cholesterolu. Post polega na powstrzymaniu się od pokarmów i płynów przed złożeniem niektórych do badania krwi. Należy przestrzegać wszystkich zasad na czczo, jak i żadnych wskazówek udzielonych przez lekarza.

Instrukcje

1 Hrabia powrotem 12 godzin od chwili planują, że krew pobierana jest do testu cholesterolu. Na przykład, jeśli chcesz sprawdzić się o 8 rano, a następnie zaznaczyć godzina dwudziesta, jak ostatni raz wolno jeść.

2 Sprawdź się z lekarzem, aby dowiedzieć się, czy mogą podjąć żadnej z obecnych leków w 12 godzin przed podejmują test cholesterolu.

3. Pij wodę tylko po znaku 12-godzinnym. Według 60daystolowercholesterol.com, woda pomaga usunąć z organizmu triglicerydów z żywności, którą jadł. Wynik będzie bardziej dokładne testy.

4 Unikaj palenia, gumy do żucia lub jedzenia mięta oddech w ciągu 12 godzin przed badaniem krwi.

Wskazówki:

  • Niech technicy w laboratorium, czy pacjent choruje na cukrzycę i musi jeść. Często będzie testować Cię przed innymi pacjentami, więc wtedy można dostać coś do jedzenia.