adcov.com

Jak szybko, zanim Chirurgii

Jak szybko, zanim Chirurgii


Jeśli potrzebujesz, aby zrobić to jakiś zabieg lekarz poprosił was do postu, przed pójściem pod nóż. To dobry pomysł, aby postępować zgodnie z programem na czczo, ponieważ znieczulenie może spowodować niektórzy ludzie chorują, i rzuca się w windykacji nie jest zabawa dla pracowników szpitala lub ciebie. Oto jak szybko przed zabiegiem, które pomogą Ci się sukcesem w sali pooperacyjnej.

Instrukcje

1 Zapytaj, jak długo trzeba pościć przed operacją. Niektóre operacje wymagają jedynie 8-godzinnego szybkiego, ale inne mogą wymagać 12-godzinny lub dłuższy szybki. Pamiętaj, aby uzyskać szczegółowe instrukcje na temat programu na czczo oraz przed planowanym terminem zabiegu.

2 Zjedz lekki posiłek tuż przed rozpoczęciem programu na czczo. Jak dziwne, jak może się wydawać, będzie łatwo na układ trawienny z lekkim posiłkiem jest najlepszym sposobem, aby go poprzez odzysk bez zachorowania.

3 Pij wodę i jeść kawałki lodu, jeśli masz do tego prawo. Przed niektórych gabinetach wolno Ci ssać kawałki lodu, aby utrzymać wilgotne usta.

4 Upewnij się, że lekarz wie, jakie leki bierzesz i kiedy je podjąć. Być może trzeba będzie tymczasowo zatrzymać swoje leki w czasie programu na czczo, ale potem znowu może być wymagane, aby zabrać swoje leki, nawet w czasie postu. Upewnij się, czy zwrócić się do lekarza, który leków należy podjąć, a które trzeba przerwać podczas szybkiego i poprzez odzysk.

5 Trzymaj światło menu po zabiegu, jak również. Większość lekarzy utrzymać się na płynnej diecie przynajmniej na pierwszy posiłek po operacji. To jest tak, ty i twój żołądek szansę odzyskania.