adcov.com

Jak szybko się uspokoić

Gdy jesteś zdenerwowany lub zestresowany, techniki te mogą pomóc uspokoić szybko!

Instrukcje

Jak szybko się uspokoić

1 Na pierwszy znak niepokoju, zaczynają oddychać powoli. Przynieście całą uwagę na swój oddech. Poczuj jak oddech czuje wejścia i wyjścia płuca. Oddychaj do liczby dwóch, mówiąc do siebie: "jeden tysiąc jeden, dwa jeden tysięcy." Wstrzymaj oddech na szczycie tej liczby. Wydech do liczby cztery, mówiąc do siebie: "jeden jeden tysięcy jeden tysiąc dwa, trzy jeden tysięcy czterysta jeden tysięcy." Wstrzymaj oddech na dole tej liczby. Kontynuuj oddychanie i liczenia, tak przez kilka minut.

2 Jak kontynuować swoje ćwiczenia oddechowe, zamknij oczy. Wyobraź spokojną scenę z tobą w środku niej. Zobacz sobie spacery po zielonym, zielonym lesie lub zobaczyć siebie spaceru wzdłuż białej plaży, fale docierania na boso.

3 Teraz ćwiczyć pozytywny siebie mówić. Cicho, że "jestem spokojny. Jestem spokojny. Nic nie może mnie zranić. Jestem bezpieczny ". Posłuchaj śpiewu ptaków, jak psychicznie chodzić po lesie lub poczuć mgły oceanu na twarzy, jak psychicznie chodzić po plaży, stopy tonące w ciepłym piasku.

4. Jeżeli, po przeprowadzeniu powyższych kroków, wciąż jesteś niespokojny, odejść. Wystarczy wstać i opuścić swoje biurko lub osobę / sytuację, która jest denerwujące cię i zrobić sobie przerwę. Jeszcze lepiej, wziąć długi spacer. Energiczny spacer jest doskonałe napięcie przeciwbólowy.

5 przeformułować na stresora. Większość czasu, nie reagują na to, co jest, ale ku naszemu interpretacji niego. Zmień swoje myśli o swojej sytuacji. Na przykład, jeśli twój szef jest paskudny z tobą, powiedz sobie, że twój szef jest po prostu zły dzień i to nie ma nic wspólnego z tobą. Bez względu na to, co dzieje się z tobą, spróbuj znaleźć pozytywną interpretację dla niego.