adcov.com

Jak szybko schudnąć w 10 krokach

Jak szybko schudnąć w 10 krokach


Utrata wagi może być trudne czasami. Jednak oprócz głodzeniu się, istnieją sposoby, aby schudnąć szybko. Ten artykuł będzie podzielić się kilka prostych kroków, które można podjąć, aby stracić tych dodatkowych kilogramów szybko.

Instrukcje

1 Jak dużo jesz? Śledzić, co jesz i jak często. Jeśli możesz, także śledzić ile kalorii przyjmowanych w każdym dniu. Niosąc mały notebook może być pomocna, więc nic nie można jeść w ciągu dnia zapomnieć. Czy to na cały tydzień, jeśli możesz. Jeśli wiesz, około ile kalorii dla każdej pozycji można jeść, pisać, że się zbyt. Jeśli nie wiesz, licznik kalorii, możesz to zrobić później.

2 Spójrz na diecie i zdecydować, co chcesz wyciąć. Również pomyśleć o zastępstwie danego produktu żywnościowego. Na przykład, może być sos sałatkowy tuczu. Jednak są lite opatrunki, które mogą być substytutem. Zmniejszenie lub ograniczenie spożycia na cukierki i słodycze mogą również pomóc schudnąć szybciej. Jeśli pijesz napoje gazowane, wymienić, że z wody lub zmniejszenie dziennego spożycia.

3 Pomyśl chude. Wybieraj chude mięso do jedzenia. Kurczak i wieprzowina jest chude. Ponadto, ryby mogą być również korzystne dla diety i pomoże Ci schudnąć szybciej

4 Łatwy w dań. Przystawki może być tak świeży, ale może być również wysoka zawartość kalorii. Zamiast tłustych frytek, wybierz zdrowsze sałatki lub warzywa.

5 Rozpocznij ci dzień od zdrowego śniadania. Pączki, boczek i jajka, mogą być również dużo kalorii. Zamiast wyboru zdrowszych wyborów, takich jak owoce, zboża bogate w błonnik, jogurty, lub płatki owsiane.

6 Obniż wielkości porcji. Amerykański jest o ogromny. Nie czuję się jak trzeba, aby zakończyć cały posiłek. Ci oczy są zazwyczaj większe niż żołądek. Jest to szczególnie prawdziwe w większości restauracji. Jednym z pomysłów jest, aby podzielić się posiłkiem z przyjacielem lub partnerem.

7 Zaplanuj swoje codzienne posiłki. Rozwiązanie to może być dobre, więc nie kusi, aby zachować kupując fast food i przekąski na niczym.

8 ćwiczeń. To może zwiększyć swoją energię i pomóc schudnąć szybciej. Czy cardio, aby uzyskać pompowania krwi i zaczniesz spalić te kalorie.

9 picie wystarczającej ilości wody. Większość ludzi nie pić tyle wody każdego dnia. W czasie ćwiczeń, trzeba pić więcej wody.

10 Nie poddawaj się. Motywację i pewność siebie. Być zgodne ze swoimi korekt ćwiczeń i żywności i będziemy niedługo utraty wagi szybko.

Wskazówki

  • Bądź wytrwały i cierpliwy
  • Śledzić, co jesz na tydzień
  • Obniż wielkości porcji
  • Ćwicz regularnie