adcov.com

Jak szybko Enzyte pracy?

Jak szybko Enzyte pracy?

Roszczenia Enzyte w

Firma z siedzibą w Ohio Berkeley Premium Nutraceutyki produkuje Enzyte i sprzedaje je jako ziołowy suplement diety i tabletki raz dziennie do naturalnego męskiego akcesorium. Oficjalne materiały marketingowe dla Enzyte twierdzą, że codzienne spożywanie suplementu pomoże wspierać silniejsze, mocniejsze erekcje, które mogą sprawić, aktywność seksualna bardziej przyjemne. Firma twierdzi, jest to możliwe, ponieważ mieszanka ziołowa ich produkt promuje ogólnie lepsze krążenie krwi.

Web site Enzyte obejmuje koncesję, że żaden produkt będzie pracować dla każdego klienta, ale że są pewni wyników Enzyte. Ich roszczenia nie zostały zbadane i potwierdzone przez Food and Drug Administration, dlatego Enzyte jest sklasyfikowany jako ziołowy suplement a nie lek. Berkeley Premium Nutraceutyki nie wydała żadnych oficjalnych badań klinicznych Enzyte, więc nie istnieje żaden oficjalny rekord kliniczne, jak szybko Enzyte działa lub działa w ogóle.

Przeznaczone Tryb Połknięcie

Enzyte ma być przyjmowany raz dziennie w celu zapewnienia trwałych korzyści, tak jak każdy inny codziennego witamin lub suplementu. Dlatego pytanie, jak działa szybko Enzyte jest inna niż w przypadku leczenia dysfunkcji erekcji na receptę, takich jak Viagra, które dają nam możliwość do poprawy funkcjonowania erekcji. Brak wyraźnej projekcji, jak długo potrwa, zanim zacznie działać dodatek jest wydrukowany na opakowaniu lub etykiecie Enzyte odżywczej, a informacja nie została zawarta w reklamie produktu.

Świadectwo sąd w sprawie skuteczności

W lutym 2008 roku, Steve Warshak, prezes i właściciel Berkeley Premium odżywczych, został uznany winnym 93 zarzutów o pranie brudnych pieniędzy i oszustwa, spisku z udziałem jego firmy i jej główny produkt, Enzyte. Poprzez świadectwo sądu byłych kierownictwo firmy, okazało się, że Warshak i jego koledzy dyrektorzy byli świadomi, że produkt nie wywiązała się ze swoich roszczeń. Dodatkowe świadectwo wskazuje, że klienci Enzyte oskarżono dla zamówień, które nie zostały wysłane, oraz że zostały one celowo wprowadzani w błąd i zatrzymał, czy i kiedy zażądał refundacji. Warshak został skazany na 25 lat więzienia i pięć innych osób zostało skazanych w akcie oskarżenia spisku.