adcov.com

Jak stymulować mieszki włosowe do twarzy

Jak stymulować mieszki włosowe do twarzy


Niektórzy mężczyźni i kobiety doświadczają utraty włosów w ich wieku z powodu łysienia typu, stresu lub niewłaściwego odżywiania. Utrata włosów następuje nie tylko na skórze głowy, ale w całym organizmie, w tym powierzchni. Niewłaściwe wzrost zarost czasami sygnalizuje brak testosteronu, więc skontaktować się z lekarzem, jeśli nagle wystąpią twarzy wypadanie włosów. Jeśli twój twarzy wzrost włosów stopniowo zmniejsza, ciężej pracować na jedzenie prawo, ćwiczenia i redukcji stresu, aby utrzymać zdrowe ciało.

Instrukcje

1 Weź multiwitaminy, która zawiera magnez, cynk, miedź oraz witaminy z grupy B. Te minerały pomaga stymulować wzrost włosów w całym ciele poprzez promowanie dotlenienie mieszki włosowe, która pomaga rosnąć.

2 Podnieś dotlenienie dalej pracuje. Wykonywać ćwiczenia aerobowe, takie jak chodzenie lub jogging, przez co najmniej 30 minut, 3 razy w tygodniu.

3 Zastosuj krem do twarzy co noc przed snem.

4 masuj mieszków włosowych. Zanurzyć palce w oleju masażu i pocierać palcami w skórę na twarzy. To stymuluje mieszki włosowe i rozpowszechniania naturalnych olejów skóry.