adcov.com

Jak stworzyć własną Gwardię Mouth

Jak stworzyć własną Gwardię Mouth


Czy uprawiać sport, szlifować zębów lub cierpią z TMJ (zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego), może być konieczne straży usta, aby chronić zęby. Idąc do dentysty, aby mieć jedną zamówienie może być kosztowne. W ostatnich latach jednak, firmy wychodzą z osłony jamy ustnej, które są łatwo formowane, aby pasowały do ​​ust, i za ułamek ceny, które można zapłacić u dentysty.

Instrukcje

1 Zakup tłoczliwe straży usta, które są dostępne w drogeriach lub sklepach sportowych towarów. Za pomocą małego garnka lub patelni sos, dodać kilka szklanek wody i pozwól wodzie się gorąco tuż poniżej punktu wrzenia. Użyj szczypce zanurzyć usta strażnika do wody przez około 15 sekund. Pamiętaj, aby nie zostawiać go w więcej niż 15 do 20 sekund lub będzie to zbyt gorący do obsługi palcami.

2 Za pomocą szczypiec do podjęcia straży usta z wody i odczekaj kilka sekund przed wprowadzeniem go w ustach. Umieścić go na zębach i naciśnij i kształtować ją palcami. Gryźć się i trzymać go w miejscu przez trzy do pięciu minut.

3 Zdejmij osłonę usta od ust i odczekać, aż całkowicie stwardnieje. Gdy stwardnieje, można przyciąć go nożyczkami, aby pasowały do ​​poziomu komfortu, lub do dalszego formowania, można umieścić go w gorącej wodzie ponownie.