adcov.com

Jak stworzyć obraz harmonogram dla dzieci z autyzmem

Jak stworzyć obraz harmonogram dla dzieci z autyzmem

Spektrum zaburzeń autystycznych występują w jeden w 110 dzieci urodzonych w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z Autism Society of America. Jednym z objawów cechą autyzmu jest ścisłe przestrzeganie rutynowych i trudności ze zmianą. Rodzice i opiekunowie dzieci z autyzmem wie, że przejścia może być bardzo trudne dla autystycznego dziecka. Tworzenie harmonogramu obraz może pomóc gospodarstwa domowego z autystycznego dziecka bardziej płynnie.

Instrukcje

• Określić, która część dnia zajmie się twój harmonogram. Przy podejmowaniu decyzji utworzyć harmonogram obraz dla dziecka z autyzmem, będziemy chcieli, aby określić, która część dnia, aby skupić się na. Prawdopodobnie będziesz skończyć z kilku różnych obraz harmonogramy. Przykłady powszechnie używanych obraz harmonogramów obejmują rutynowych przed szkole, po szkole rutynowych, harmonogram dni terapii i oddzielne harmonogram dla dni szkoły.

• Projekt rutynowych. Gdy już zdecydujesz, który rutynowych będzie koncentrować się na pierwszej, spisać rutynowych na papierze po raz pierwszy. Staraj się myśleć o każdy mały krok, które mogą być zawarte w gnieździe czasu, które koncentrują się na. Na przykład w rutynowych przed szkole, niektóre elementy, które mogą być zawarte są obudzić się, zrobić łóżko, korzystać z pokoju odpoczynku, jeść śniadanie, ubrać (przełamywanie to po kroku może być konieczne), myć zęby, myć włosy, dostać obiad, dostać plecak i iść do szkoły.

• Tworzenie komputera wydrukować. Po napisaniu dół rutynowych, otwarcie programu word przetwarzania oprogramowania i tworzenia dwu kolumna tabela. Po lewej stronie będzie umieszczenie terminarzach skorelowany z krokiem i po prawej stronie będzie szczegółowo krok w tekście. Na przykład można wstawić obraz WC w lewej kolumnie i w prawej kolumnie "czas zapisu do korzystania z toalety."

• Po wydrukowaniu zdjęcie rozkład obecnie, laminat go lub umieścić go w ochronnej. Mozecie podawajcie harmonogram obraz w miejscu, logiczne i łatwy wobec Zobacz, jak na lodówce.