adcov.com

Jak stwierdzić, czy Nit Is Alive

Jak stwierdzić, czy Nit Is Alive


Nitów, które są małe jaja samica wszy świeckich u podstawy wałów włosów. Ponieważ są one tak małe, nitów może łatwo pomylić z łupieżem lub pozostałości z produktów do włosów. Różnica polega na tym, że nit zostaną przyklejone do włosa, co trudno usunąć. W celu ustalenia, czy nit żyje lub już wyklute, trzeba będzie użyć szkła powiększającego.

Instrukcje

1 Użyj grzebienia gęstego przejść przez włosy starannie. Poszukaj małych uderzeń w pobliżu podstawy włosa. Kiedy znajdziesz, to patrzeć przez szkło powiększające. Jeśli to, co widzisz, to nit, to będzie gładkie, owalne i dołączone bezpośrednio do trzonu włosa.

2 Patrz na kolor nit. Gdy gnidy są świeżo położone, są białe. Oni stają się brązowe, tuż przed wykluciem. Po jego wykluły i nie zawiera już żywą wesz, gnida będzie mieć przejrzysty wygląd.

3 Wskazówki, gdzie na włosach nit znajduje. Jeśli nit jeszcze nie wykluły będzie to nie więcej niż 1/4 cala od głowy. Jeśli znajdziesz nit który jest dalej do trzonu włosa, jest prawdopodobne, stare i już się wykluł.