adcov.com

Jak stwierdzić, czy dziecko ma wyprysk

Jak stwierdzić, czy dziecko ma wyprysk

Szanse na dziecko lub dziecko rozwój wyprysk są 1-20. Tej szansy staje się większa, jeśli ty, twój małżonek lub krewny był warunek. Wyprysk można również uruchomić w rodzinach, gdzie znajdują się alergii i astmy. Poza dziedziczności nikt nie wie, co powoduje ten stan. Choć wyprysk jest nie taki sam jak pokrzywka lub inne reakcje alergiczne skóry, Twoje dziecko może mieć ognisko spowodowane jego diety. Dziecka piersią mogą mieć również ogniska spowodowane dieta matki.

Instrukcje

• Szukać wysypka na dziecko. Egzema, wysypka będzie wyglądać czerwone, łuszczące się plamy na skórze. To może być gromadzenie się małe guzki lub dużych pęcherzy. Wyprysk często zaczyna się na skórze głowy, czoło i policzki, więc tam najpierw sprawdzić.

• Zegarek, aby sprawdzić, czy dziecko jest dręczony przez wysypka lub stara się podstaw. Wyprysk wysypki są swędzenie i będzie prawdopodobnie przeszkadza dziecko.

• Weź dziecko do jej pediatra na pewną diagnozę. Służby zdrowia będą mogli powiedzieć, jeśli wysypka, które dziecko ma naprawdę jest wyprysk.