adcov.com

Jak stwierdzić, czy dziecko ma Dysleksja

Jak stwierdzić, czy dziecko ma Dysleksja


Czy uważasz, że Twoje dziecko może mieć dysleksję? Diagnozowania dysleksji wcześnie może być import w rozwoju nauki dziecka. Dysleksja jest leczyć przy użyciu prostych narzędzi edukacyjnych (leki) i nie ma wielu ludzi przezwyciężyć trudności w czytaniu i przejść, by stać się doskonałymi czytelnicy. Oto kilka wskazówek, jak sprawdzić, czy dziecko ma dysleksję.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z klasycznych objawów i leczenia dysleksji. Dysleksja jest jednym z łatwiejszych zaburzeń uczenia się rozpoznają. Pełną listę objawów i leczenia, odwiedź oficjalną stronę WebMD za.

2 Wskazówka, jeśli dziecko ma trudności wymawiając słowa. Dysleksja powoduje, że mózg wspiąć i odwrócenia liter wewnątrz wyrazów, które mogą sprawić, że niemożliwe jest rozróżnienie słów i zdań.

3 Monitorowanie dziecka nawyków czytelniczych. Jeśli w ogóle unikać czytania jest duża szansa, że ​​może cierpieć na dysleksję. Czytanie może być bardzo frustrujące, z dysleksją, a często za wszelką cenę unikać.

4 Czy Twoje dziecko spróbować wymówić kilka słów dla Ciebie. Jeśli są daleko, że to dobra okazja, dysleksja jest odwrócenie lub mieszanie liter się.

5 Czy Twoje dziecko test dysleksji. Badania te są zazwyczaj składa się z 20 lub pytania dotyczące nawyków Twojego dziecka, które są łatwe do odpowiedzi. Wiele różnych wersji testu dostępne są przez internet za darmo.

6 Czy dziecko badane przez patologa mowy języka zawodowego. Czasami dysleksja może być mylone z innymi zaburzeniami w uczeniu się. Pierwsze profesjonalną opinię potwierdzającą jakąkolwiek diagnozę siebie jest zawsze dobrym pomysłem.