adcov.com

Jak stwierdzić, czy dziecko jest za gruba?

Niemowlęta zwykle rzucają ich dodatkowy ciężar dziecka w miarę starzenia się i stać się aktywnymi maluchy. Ale jeśli dziecko jest za gruby, może mieć większe problemy wysypują tych dodatkowych kilogramów. Dr Matthew Gillman, pediatra z Harvard Medical School, ostrzega, że ​​dzieci z nadwagą, może prowadzić do nadwagi dzieci, zwiększając ich szanse na rozwój astmy i nadciśnienia tętniczego. Szybciej wiedzieć, czy Twoje dziecko ma nadwagę, szybciej można rozwiązać problem i zacząć stworzyć fundament dla dobrego zdrowia.

Instrukcje

1 Wpisz słowa "wykres wzrostu dziecka" w pasku wyszukiwania Twojej ulubionej wyszukiwarki.

2 Wpisz niemowlęcia płci, wzrostu, masy ciała i obwodu głowy. Kliknij przycisk "Oblicz".

3 Użyj procentów określić, czy Twoje dziecko waży więcej niż większość dzieci w jego wieku. Zapisz procenty na kartce papieru.

4 Zadzwoń do lekarza dziecka i umówić się na spotkanie.

5 Przynieś papier procentowych do mianowania. Omówić z lekarzem numery, aby uzyskać profesjonalną opinię.

6 Jeśli lekarz uważa, powinieneś być zaniepokojony wagi dziecka, zażądać informacji o tym, jak zaradzić tej sytuacji. Być może trzeba zmienić dietę dziecka lub ilość snu jest ona coraz.

Wskazówki

  • Frytki są łatwe do uchwycenia palcami małe, ale smażonych należy unikać ze względu na dużą zawartość tłuszczu. Zamiast wyboru zdrowszej żywności palców, takich jak małe ukąszenia ziarna całej toast.
  • Nigdy nie wkładaj dziecka na diecie bez uprzedniego skonsultowania się z pediatrą. Cięcia zbyt wiele kalorii lub wstrzymanie niektórych grup żywności może spowodować zahamowanie wzrostu i witamin braków.