adcov.com

Jak Stretch przedramienia

Jak Stretch przedramienia


Zespół cieśni nadgarstka może być dość bolesne. Dla ludzi, którzy ciężko pracują na komputerach, konsekwentnie obciążających nerwy i mięśnie otaczające obszar wydaje się nieuniknione. Oto kilka wskazówek, jak rozciągnąć swoje przedramię, aby pomóc złagodzić niektóre z bólu zespół cieśni nadgarstka.

Instrukcje

1 Trzymając rękę w przed tobą, Palm dół.

2 Podnieś swój nadgarstek tak, że jest prostopadła do ramienia. W tym momencie, będziesz czuć lekkie napięcie w przedramię. Jeśli masz ograniczony zakres ruchu ze względu na zespół cieśni nadgarstka, może to być dość odcinku dla Ciebie.

3 Połóż drugą rękę na czubku palców i delikatnie wygiąć je z powrotem. Niektóre mięśnie przedramienia biegną aż do łokcia do palców. To dodatkowe ciśnienie zwiększy odcinek przedramienia.

4 Sprawował tę funkcję przez 30 do 60 sekund, aby zakończyć odcinek przedramienia.

5 Powtórz ten odcinek z drugim przedramieniu.

Wskazówki:

  • Możesz także wykonać ten odcinek z ramię i dłoń do góry, jeśli jest to bardziej wygodne dla Ciebie.
  • Dodać inne odcinki do rutyny, aby pomóc zwalczać ból zespół cieśni nadgarstka. Zobacz fizjoterapeuta i mieć je stworzyć plan dla Ciebie.
  • Spróbuj swoich sił wisienką na końcu szczególnie długi dzień (zwłaszcza jeśli już pisać.) Pomoże to zmniejszyć obrzęk wewnątrz żadnej strony.
  • Jeżeli ból nasila się lub staje się ostry charakter, zasięgnąć porady lekarza lub fizjoterapeuty.