adcov.com

Jak stracić wody Waga szybko i bezpiecznie

Jak stracić wody Waga szybko i bezpiecznie


Nawet jeśli utracili znaczną ilość masy, mając nadmiar masy wody może powodować wzdęcia i sprawiają wrażenie, że nie straciłem żadnego ciężaru. Retencja wody może być spowodowane przez wiele rzeczy, począwszy od leków, środków spożywczych. Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby szybko i bezpiecznie pozbyć się masy wody.

Instrukcje

1 Zmniejsz ilość soli zjeść. Unikać hot dogi, oliwki, sos sojowy, ketchup i inne produkty o wysokiej zawartości soli. Zastąpić sól z soków owoców cytrusowych i przypraw zawiera sodu i ziół, które mogą smak tak dobrze. American Heart Association sugeruje dążyć do spożycia soli mniej niż 1500 mg dziennie, aby uniknąć wzdęcia i zatrzymanie wody i obniżyć ryzyko nadciśnienia i chorób serca.

2 Wizyta w saunie lub wykonywać ćwiczenia układu krążenia, aby wypocić sodu w organizmie. Smak potu; raz słony smak znika, oznacza to, że cały nadmiar sodu opuścił swoje ciało.

3 wypłukać soli przez wody pitnej przez cały dzień. Pić co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Utrzymać ciało uwodniony więc jest mniej prawdopodobne, aby utrzymać się na wodzie.

4 Zwiększ spożycie błonnika. Co woda robi dla dróg moczowych i nerek, błonnik robi dla przewodu pokarmowego i jelita grubego. Weź dodatek włókien lub spożywać owoce i warzywa, bogate w błonnik płatki, chleb pełnoziarnisty i brązowy ryż.

5 Weź multiwitamina, bo rzuca masy wody może również pozbyć niezbędnych witamin organizm potrzebuje.

6 Take 5 gramów potasu dziennie. Że pomaga poziom płynów równowagi ciała i pozbyć się wzdęcia, według To Fit www. Pokarmy bogate w potas to banany, morele, rodzynki i awokado.

7 Skonsultuj się z lekarzem, jeśli uważasz, że leki, które pacjent przyjmuje powodują zatrzymywanie wody i wzdęcia, które jest często w przypadku anty-depresji medycyny. Zobacz, czy lekarz może przepisać alternatywę.