adcov.com

Jak stracić wody Waga Spowodowane Birth Control

Jak stracić wody Waga Spowodowane Birth Control


Jednym z wielkich efektów ubocznych wielu hormonalnych kontroli urodzeń jest przyrost masy ciała. Większość ekspertów zgadza się, że większość tego przyrostu masy wynosi od wody. Estrogenów w antykoncepcji jest odpowiedzialny za nadmierne przyrost wody. Jednakże, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby stracić masy wody.

Instrukcje

1 Ogranicz spożycie soli. Sól może powodować przyrost wody i może być najlepiej wyciąć wszystkie przetworzonej żywności, przetworzonych zupy, słone przekąski i wędliny z diety, aby zmniejszyć wszelkie masy wody może być. Również dieta napoje gazowane (jeśli napój powyżej) może prowadzić do zbyt dużej ilości soli w diecie.

2 Mów do swojej służby. Inny rodzaj kontroli hormonalnej urodzenia nie może mieć takie same skutki uboczne dla Ciebie. Może trzeba z antykoncepcji hormonalnej mniej estrogenów. Ponadto Twój przyrost wagi może być wynikiem innych czynników niż wyboru kontroli urodzeń.

3 Ćwicz regularnie. To może pomóc wylewać nadmiar wody z tkanek poprzez poprawę przepływu krwi w całym organizmie.

4 Pić więcej wody. Jeśli pacjent jest odwodniony lub na stałe ryzyko odwodnienia, Twój organizm będzie rzeczywiście powiesić na nadmiar wody, aby utrzymać funkcjonowanie organizmu. Zwiększyć spożycie wody, zmniejszyć swoje spożycie kofeiny i alkoholu, i zobacz, czy to pomaga stracić na wadze wody.

5 Bądź cierpliwy. Jak organizm przyzwyczaja się do dodatkowych hormonów w kontroli urodzeń, twoje ciało może naturalnie wypłukania nadmiaru wagi w ciągu kilku miesięcy.