adcov.com

Jak stracić wiotki Arms

Tłuszczu ramię jest co prowadzi do zwiotczałej ramieniu, i istnieją sposoby, aby zmniejszyć i firma tłuszczu w tym obszarze. W rzeczywistości, ramiona są jednym z najłatwiejszych miejsc do stracenia i mocnym tłuszczu, zwłaszcza w porównaniu do uporczywych ud i bioder. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak pozbyć się obwisłych ramion.

Instrukcje

1 Czy cardio przez co najmniej 30 minut, co najmniej 3 razy w tygodniu.

To jest dobre dla zdrowia i dodatkowe ćwiczenia przyczynią się do ogólnego oparzenie kalorii, które mogą pojawić się w postaci utraty tłuszczu ramienia, a także spalanie tłuszczu z całego ciała.

2 robić pompki.

Pompek pomaga ujędrnić ramiona i klatkę piersiową i to jeden z najlepszych broni przeciwko obwisłych ramion. Spróbować i zrobić co najmniej 3 serie po 15 powtórzeń pompek, co drugi dzień.

3 Czy triceps rozszerzeń.

Rozszerzenia triceps ramienia walczyć, że uparty prawo tłuszczu pod biceps. Możesz pracować triceps wykonując DIP OFF krawędzi krzesła, lub poprzez rozszerzenie ciężarów nad głową przez zginanie tylko na łokciu. Powinny być wykonywane kilka razy w tygodniu jako część siły reżimu treningu, aby pozbyć się ciała i ramię tłuszczu.

4 Czy okręgi ramię.

Kierować całą wiotki ramię przedłużyć ramiona prosto, równolegle do podłoża. Zrobić małe ruchy koła; 1 minutę w jednym kierunku, a następnie 1 minutę w drugiej. Jeśli możesz, zrobić im 2-3 ciężarów funta w każdej ręce.

Wskazówki

  • Najlepszym sposobem, aby pozbyć się obwisłych ramion jest, aby trzymać się regularnych rutynowych diety i ćwiczeń fizycznych.