adcov.com

Jak stracić wakacyjny Weight Gain

Jak stracić wakacyjny Weight Gain

Jeśli stwierdzisz, że Twoje ubrania są nieco bardziej dopasowana ciasno po świątecznym, nie jesteś sam. Kolacje Dziękczynienia, imprezy świąteczne i Ewa napoje noworoczne często może dodać aż 10 kg. przez cały miesiąc wakacyjny. Oto kilka krótkich wskazówek, które pomogą Ci rzucić te funtów wakacyjnych.

Instrukcje

1 Unikaj jak wielu przetworzonych produktów spożywczych, jak możesz. Nie tylko są one dużo kalorii, są one pełne soli i tłuszczu.

2 Użyj blacie grill. Jest to szybkie i łatwe tworzenie pyszne, zdrowe posiłki w ciągu kilku minut. Grillu lub ruszcie swoje mięso jest doskonałym sposobem, aby uzyskać białko organizm potrzebuje, bez dodawania wszystkich kalorii smażenia lub innych metod gotowania.

3 Zmniejsz ilość węglowodanów, aby pomóc zwiększyć skuteczność odchudzania. Staraj się sałatki i mięsa, ale starają się cofać na makaron, chleb i ryż. Nie muszą być stałe. Możesz rozpocząć dodawanie węglowodanów z powrotem do diety z umiarem, gdy osiągniesz swój cel utraty wagi.

4 Jedz więcej owoców i warzyw. Czy wiesz, że to ma więcej kalorii niż seler do żucia, co jest rzeczywiście w seler? Owoce i warzywa, często nie są nasze ulubione, ale składniki odżywcze znajdujące się w tych produktach pomogą zmniejszyć ryzyko wielu chorób, a jednocześnie pomaga złagodzić głód, jak również.

5 Uważaj na to, co pijesz. Wiele napoje gazowane, napoje sportowe i wody smakowe są wysokiej zawartości cukru i kalorii. Zastanów wodę, niesłodzone herbaty, a jeśli musisz, diety napoje gazowane. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z dużej ilości kalorii spożywanych każdego dnia przez samych napojów.

6 Daj sobie wolny dzień, aby poddać się tym kawałkiem czekolady lub pizzy. Jeśli nieustannie zaprzeczają sobie żywności kochasz, to sprawi, że urażony i ostatecznie doprowadzić do zwiększenia masy ciała. Miej porcje małe, jednak, bo teraz nie jest czas, aby dopracować się ciasto czekoladowe.

7 Ruszaj się. Nawet 20 minut spacerem raz dziennie pomoże zwiększyć swój metabolizm i uwolnienia endorfin organizmu. Jeśli nie można znaleźć czas na spacer przez 20 minut raz na dobę, podzielić go na dwie 10-minutowe spacery. Wszelkie ćwiczenia pomogą Ci poruszać w kierunku celu odchudzania.

Wskazówki

  • Nie czekaj na rozpoczęcie reżimu odchudzania.
  • Utrata masy ciała często prowadzi do wysokiej samooceny i lepszego zdrowia.
  • Opracowanie planu diety z lekarzem w celu uzyskania najlepszych wyników.
  • Nie wolno głodzić, aby schudnąć. To nigdy nie działa, i nie ma zbyt wiele zagrożeń dla zdrowia.