adcov.com

Jak stracić tłuszcz na brzuchu z ćwiczeń

Możesz stracić tłuszcz na brzuchu, jeśli nie odpowiednie ćwiczenia. Regularne ćwiczenia mogą ujędrniają, rzeźbić, i ton okolicę brzucha. Ale to tylko połowa rozwiązanie dla pozbycia się miłości uchwyty. Ważne jest również, aby mieć dietę żywieniową. Ćwiczenie sam doda mięśni, ale wszystko zostanie pochowany pod warstwą tłuszczu. Jedynym sposobem, aby pozbyć się tłuszczu jest jedzenie mniej.

Instrukcje

1 Ustanowienie rutynowych ćwiczeń. Staram się robić ćwiczenia rutynowe 5 razy w tygodniu. Jeśli nie, to czy im co najmniej 3 dni z tygodnia. Zaczynasz z ćwiczeń, które są komfortowo. Zwiększy to szanse na trzymanie się programu, który będzie zwiększyć swoje szanse na sukces. Zmień swoje rutynowe co najmniej raz w miesiącu.

2 stracić tłuszcz na brzuchu, a dźwięk mięśni brzucha dając Twój rectus abdominus trening. Rectus abdominus jest główną częścią brzucha, który rozciąga się od dolnych żeber do miednicy. Możesz wykonywać swój mięsień prosty abdominus wykonując ruchy do przodu ruchu lub łuków bocznych. Jednym ze sposobów na to jest, wykonując brzuszki brzucha siedząc na szczycie piłka ćwiczenia. Umieść stopy na podłodze i usiąść na piłce do ćwiczeń. Ciśnienie z organizmu powoduje nieznacznie piłka przenieść z powrotem. Odpocząć plecy na piłkę aż do pnia i uda są ustawione równolegle do podłogi. Napinaj mięśnie brzucha, jak podnieść górną część ciała do kąta 45 stopni. Wykonaj około 10 powtórzeń tego ćwiczenia.

3 Wzmocnienie swój mięsień prosty abdominus i skośne wewnętrzne i zewnętrzne, wykonując awarii zwrotnicy. Te skośne zewnętrzne boczne mięśnie, które rozciągają się ukośnie w dół od części dolnej żebra do obszaru miednicy. Tworzą literę V. wewnętrzne skośne rację poniżej skośne zewnętrzne. Oba zestawy są używane mięśni podczas obracania tułowia ciała. Zrobić rozjazdu brzuszków, umieść matę na podłodze. Zegnij kolana i umieść stopy płasko na podłodze. Umieścić czubki palców za uszami, na boku głowy. Napinaj mięśnie brzucha i stopniowo skręcać tułów aż lewy łokieć spełnia swoje prawe kolano. Wydech jak podnieść swoje ciało. Następnie stopniowo obniżyć swoje ciało, podczas wydechu.

4 dietę żywieniową. Jeść mniej kalorii, aby stracić tłuszcz. Twoja dieta powinna zawierać dużo świeżych owoców i warzyw. Pić dużo wody. Przekąska na odżywczych, niskokalorycznych produktach żywnościowych. Dobra dieta jest ważna, aby stracić tłuszcz na brzuchu.

Wskazówki

  • Jeść 6 małych posiłków dziennie zamiast 3 dużych nich. Pomoże to przyspieszyć swój metabolizm, a dzięki niej będziesz uczucie pełne, więc będziesz mniej jeść.
  • Jedz sałatki i wybór owocu przed każdym posiłkiem. Spowoduje to rozpoczęcie uczucie pełnego przed zjeść danie główne i będziesz mniej jeść.
  • Czy ćwiczenia treningu siłowego, aby przyspieszyć swój metabolizm
  • Nie głodzić. To jest niezdrowe i powoduje twoje ciało, aby przejść do trybu głodu. W rezultacie twój metabolizm zwolni. Deprawacja daje tylko krótkoterminowych rezultatów. Ludzie, którzy sami pozbawiają zwykle wrócić do swoich starych nawyków żywieniowych. To powoduje, że zyskują na wadze z powrotem wraz z kilku dodatkowych kilogramów, ponieważ ich spowolnienie metabolizmu