adcov.com

Jak stracić pomenopauzalnym Weight Gain

Jak stracić pomenopauzalnym Weight Gain


Naturalna menopauza lub cessaton regularnego cyklu menstral zazwyczaj pojawia się, gdy kobieta jest około 50. Kobiety, w tym czasie, również zwykle przybierają na wadze, nawet o 15 funtów w niektórych przypadkach. Ze względu na zmiany hormonalne, kobiety mogą trudniej schudnąć, ponieważ ciało staje się bardziej odporny na insulinę, co powoduje, że organizm do przechowywania więcej tłuszczu. W rezultacie, po okresie menopauzy tłuszcz często gromadzi się w obszarze brzucha, które można umieścić kobiet ryzyka do takich warunków jak choroba serca, obniżające poziom cholesterolu, raka sutka, nadciśnienie i cukrzyca. Dlatego ważne jest, aby utrzymać zdrową dietę i ćwiczenia, aby schudnąć rutynowych po menopauzie i utrzymać ją.

Instrukcje

Jak stracić pomenopauzalnym Weight Gain

1 Zmniejsz zużycie kalorii o około 10 procent z tego, co już było czasochłonne. Oznacza to, zrównoważonej diety składa się z owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych i produktów mlecznych o niskiej zawartości tłuszczu. Unikać cukru rafinowanego i żywności przetworzonej, a skupić się na jedzeniu wyłącznie naturalnych i zdrowych potraw. Jedz mniejsze porcje na posiłki, i nie wrócić do sekundy.

2 Zachowaj codzienny program ćwiczeń. Bo twój metabolizm zwalnia po menopauzie, ważne jest, aby wykonywać codziennie, aby spalić kalorie, które inaczej byłyby przechowywane w tłuszczu, jeśli nie. Obejmować działania takie jak spacery, pływanie lub jazda na rowerze w swojej codziennej rutyny ćwiczeń. Te typy ćwiczeń, które spalają kalorie i zwiększyć masę mięśniową, powinny być podejmowane przez co najmniej 30 minut dziennie, pięć dni w tygodniu.

3 Pij co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Woda przyspiesza metabolizm, co pomaga w spalaniu kalorii i sprawia, że ​​czujesz się pełna, więc nie jeść zbyt dużo.

4 Jedz powoli. Po prostu biorąc swój czas, kiedy jesz, twój mózg sygnalizuje, że żołądek jest pełen dużo wcześniej, a będziesz zmniejszyć zużycie kalorii, a więc schudnąć.

5 Unikaj diet zderzeniowych. Tylko regularne ćwiczenia i zdrowa dieta będzie utrzymać wagę off. Fanaberia lub awarii diety może spowolnić metabolizm, ponieważ jesteś często głodują ciała, tak, w zamian, to spowalnia jako naturalny mechanizm przetrwania. Większość ludzi, którzy udają się na diet często zyskać na wadze więcej niż zamierzony powrót do stracenia w pierwszej kolejności.

Wskazówki

  • Jedz około 30 gramów błonnika dziennie stracić i utrzymać wagę.
  • Nie stracić zbyt dużo na wadze. Skupić się na utrzymaniu zdrowej wagi poprzez zdrowe odżywianie i ćwiczenia. Utraty zbyt dużej wagi może prowadzić do osteoporozy.