adcov.com

Jak stracić pięć funtów Łatwo

Jak stracić pięć funtów Łatwo


Istnieją niezliczone diety tam, a argumenty za i przeciw nich są nieograniczone. Najlepsze co możesz zrobić, to zbadać, jaki rodzaj diety brzmi dla Ciebie. Drastyczne ograniczenie węglowodanów jest znany, aby pomóc diecie schudnąć szybko. Możesz także spróbować diety sterowania część - ograniczając swoje porcje może załatwić sprawę. Chociaż nie jest tajemnicą, że zdrowe odżywianie i regularne ćwiczenia będzie czynić cuda dla większości ludzi, czasami po prostu trzeba trochę szybki start, aby osiągnąć szybki pięć-funt masy ciała. Jednakże, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem odchudzania, szczególnie jeśli mają specjalne warunki zdrowotne.

Instrukcje

Kontrola części

1 Zapraszamy na jedzenie, ale ograniczyć porcje. Większość posiłków serwowane w restauracji są trzy razy większy od żołądka. Jeśli obiad w formie bufetu, można jeść aż sześć razy rozmiar brzucha w jednym posiłku.

2 Zrób pięść. Wielkość pięści jest przybliżona wielkość żołądka. Ten prosty pomiar dostosować spożycie żywności. Część przystawek jest zwykle prawidłowy rozmiar na posiłek.

3 Za pomocą dłoni, aby zorientować się, ile należy jeść białka w danym posiłku. Wypełnij resztę małej tabliczce z warzyw.

4 Ogranicz deser do trzech małych ukąszeń. Kontrola części nie chodzi o pozbawienie się od jakiegokolwiek pokarmu - nawet deser. Kontrola część jest o ograniczenie ilości spożywanych umieścić w organizmie, przez co ogranicza spożycie kalorii, jak również.

Niższe Węglowodany

5 Zmniejszenie węglowodanów do szybkiego odchudzania. Ogranicz węglowodany, takie jak chleb, jak ziarna, ryżu, warzyw i owoców bogatych w skrobię, a zwiększyć spożycie białka i tłuszczów. Limit dawki dziennej od 50 do 150 gramów węglowodanów jest idealny.

6 Wybierz niskie diety węglowodanów, który pasuje do Twoich celów. Przykłady diet o niskiej zawartości węglowodanów obejmują diety Atkinsa i dieta Zone. Każda dieta ma różne ograniczenia i sugestie; eksperyment, aby określić, który z nich jest najlepszy dla Ciebie.

7 Spożywać dietę o niskiej zawartości węglowodanów, koncentrując się na ekologicznego mięsa, drobiu, chowu z wolnym wybiegiem dzikich ryb, świeżych jaj organicznych i niektórych nonstarchy organicznych warzyw, takich jak szparagi, karczochy i brokuły. Wyciąć ziarna, fasola, owoce, pieczywo, słodycze, warzywa, makarony i skrobię, takie jak ziemniaki. Staraj się jeść świeże, organiczne potrawy tak często, jak to możliwe. To jest lepsze dla organizmu ogólnego, ale pomoże również proces trawienia, gdyż mniej hormonów i pestycydów będą obecne w żywności.

8 Zwiększ spożycie wody podczas diety, aby wypłukać zanieczyszczenia w mięśniach i innych tkankach. Możesz zdecydować się wycisnąć trochę cytryny do swojej wody, lub zaparzać ją kilka plasterków ogórka, dla odmiany.