adcov.com

Jak stracić na wadze w ciągu 20 dni

Jak stracić na wadze w ciągu 20 dni


Są to zarówno dobre i złe sposoby próbują schudnąć. Właściwy sposób jest poprzez zdrową dietę i dużo ćwiczeń. Ustawianie cel utraty wagi jest bardzo ważne. Jeśli dałeś się 20 dni stracić znaczną ilość masy, należy pamiętać, że okres ten nie jest wyjątkowo długa. Ale w zależności od tego, co uważasz za dużo masy, nadal będziesz w stanie stracić kilka kilogramów za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych.

Instrukcje

1 Ustaw cel odchudzania, aby osiągnąć w ciągu najbliższych 20 dni. Ustalanie celów jest ważnym pierwszym krokiem do utraty wagi, ponieważ poprzez codzienne ważenie będziesz wiedzieć czy jesteś na dobrej drodze. Cel ten może wynosić 10, 15 lub 20 funtów. Pamiętaj, aby być realistyczne i wiem, że nie stracimy 50 funtów w 20 dni. Ale jeśli ustanowienie dobrych nawyków w ciągu pierwszych 20 dni, będziesz na dobrej drodze, aby stracić na wadze więcej, jeśli jest to pożądane.

2 Dodaj codzienne ćwiczenia do rutynowych i próbować robić coś fizycznego, przez co najmniej 60 minut dziennie. W zależności od poziomu sprawności fizycznej, ćwiczenia lub wybrać ćwiczenia, które spychają swoje ciało. Może to być 30 minut chodzić codziennie rano i wieczorem, przyłączając się do siłowni, biorąc udział w zajęciach fitness lub cokolwiek innego, co sprawia, że ​​się pocisz. W czasie ćwiczeń, zwiększa metabolizm organizmu, a tym samym spalanie tłuszczu.

3 Pij co najmniej ośmiu klas wody dziennie. Woda jest niezbędna do utraty wagi dla jej zdolności do utrzymania ciała uwodniony i spalać tłuszcz. Jeśli jesteś typem, który potrzebuje wskazówek na pobyt zorganizowany, zachować listę kontrolną szklanki wody już zużytej aż do ośmiu.

4 Jedz śniadanie każdego ranka, zwłaszcza jeśli zazwyczaj pominąć ten posiłek. Zrównoważone śniadanie powinno zawierać owoce i ziarna, unikając cukru rafinowanego, jak to tylko możliwe. Masło orzechowe na grzance i niektórych owoców, na przykład, daje organizmowi białko, ziarna i cukru naturalne potrzebuje. Jedzenie pyszne śniadanie również pomoże uniknąć południem głód pożywienia, które może zaspokoić, jedząc coś, co nie jest pożywne.

5 Pij co najmniej sześć porcji owoców i warzyw dziennie, aby wypełnić swój organizm ważnych witamin i minerałów. Owoce takie jak jagody, jabłka i granaty są słodki traktować jednocześnie dostarcza przeciwutleniaczy, które pomogą oczyścić organizm. Ciemne, warzywa liściaste są pełne ważnych witamin, więc staram się jeść szpinak, jarmuż i chard jak najwięcej, a zawierające inne ważne warzywa takie jak awokado.

6 Eliminacja tłuszczów nasyconych i cukrów rafinowanych z diety. Ten krok może okazać się trudne, ponieważ wiele osób uważa te substancje uzależniające. Ale są niezdrowe dla Ciebie w wielu sposobów i są sprawdzone, aby zatkać tętnice i budować tłuszczu. Unikaj smażonych potraw, takich jak frytki i chipsy ziemniaczane, a także słodkich, takich jak napoje, lody i wszelkie słodkie, wypieki. W ciągu najbliższych 20 dni, pod uwagę nie jeść w restauracji. Jedzenie w restauracji jest notorycznie ładowane z tłuszczu i cukru.

7 Waż się każdego ranka i wykres swoje postępy. Nie zniechęcaj się, jeśli nie widzisz spadek masy ciała w ciągu pierwszych dwóch lub trzech dniach nowego rutyny. Twoje ciało jest nadal dostosowanie się do zmian, a wkrótce zobaczyć poprawę. Podobnie, nie można zawieść, jeśli zdobyć funta w ciągu 20 dni. Jeśli ćwiczysz codziennie spożywać odpowiednie pokarmy, można rzucić funtów. Świętuj każdego tygodnia mówiąc wspomagających realizację przyjaciół i członków rodziny.

Wskazówki

  • Chociaż może to być kuszące, aby jeść mało i wykonywać wiele, aby szybko schudnąć, nie jest to zdrowy sposób na utratę wagi. Pamiętaj, że zwłaszcza gdy ćwiczysz, twoje ciało potrzebuje zdrowego paliwo w postaci pożywnego jedzenia.