adcov.com

Jak stracić funtów w jedną noc

Utrata kilogramów w jedną noc nie jest spacer w parku. Jednakże, może to być zrealizowane z właściwym poziomem zaangażowania i dyscypliny. Rzuca kilka kilogramów nie może być zauważalne, ale może to oznaczać, dopasowane do mniejszego dżinsy lub sukienkę masz na sobie, że tęsknota zostały wprowadzone. Utrata kilogramów w jedną noc zajmie pchanie się do granicy. W procesie, mogą wystąpić dolegliwości fizyczne i psychiczne, jak będzie trzeba, aby utrzymać ścisłą dietę i trening schematu. Ale efekt końcowy będzie wart twój wysiłek.

Instrukcje

1 Skonsultuj się z lekarzem, aby upewnić się, że jesteś pod żadnym ryzykiem zdrowotnym. Utrata kilogramów w jedną noc będzie wymagało trochę czczo i rygorystyczne ćwiczenia. Ważyć się, aby uzyskać dokładną wagę. Należy mieć na uwadze liczbę kilogramów, które chcesz stracić. Ustaw rozsądnego celu, jak 2:58 funtów, ponieważ jest to tylko jedna noc.

2 Wykonaj 45 minut ćwiczeń. Bieganie, pływanie i jazda na rowerze to tylko kilka sposobów na to, cardio, co zwiększa częstość akcji serca i pracuje się potu. Spróbuj znaleźć dobrą drogę na zewnątrz, aby uruchomić, a nie korzystania z bieżni. Upewnij się, że nie będzie pracować z więcej niż 45 minut, bo nie będzie miał tyle energii, ze względu na diecie niskokalorycznej.

3 ważyć się po wykonywania rutynowych, aby upewnić się, że jesteś spalanie kalorii. Należy mieć na uwadze swój cel utraty wagi.

4 Ogranicz spożycie żywności do 1500 kalorii na dzień. Owoce i warzywa są tylko produkty, które należy spożywać w nocy, że zdecydujesz się stracić kilka kilogramów. Unikaj jedzenia zbyt wielu owoców, bo są bogate w cukier.

5 Upewnij się, że pić nie mniej niż 8 szklanek wody. Picie wystarczającej ilości wody pomaga tłumić apetyt. Nie staraj się pić nadmiernej ilości wody na raz. Pamiętaj, aby pić wodę w ciągu dnia i unikać picia prawo wody przed pójściem spać. Woda wypłukuje zanieczyszczenia i pomaga zwiększyć metabolizm.

6 Usiądź w saunie przez 30 minut. Obfite pocenie się jest pewien spalić dużo kalorii.