adcov.com

Jak stracić brzuchu Waga Bezpieczne

Jak stracić brzuchu Waga Bezpieczne


Utrata wagi z żołądka zwiększa poczucie własnej wartości i obniżyć ryzyko cukrzycy, udaru mózgu, wysokiego ciśnienia krwi i chorób serca. Mężczyźni są bardziej podatne na magazynowanie tłuszczu w brzuchu, niż kobiety, które przechowują tłuszcz głównie w udach, biodrach i dolnej części brzucha. Ponieważ naturalnie miejscu zmniejszając ci brzuch nie jest to możliwe, trzeba zacząć od redukcji tłuszczu z całego ciała. Po luźnej skóry na brzuchu zaczyna zmniejszenie się, można skupić się na tonację i zaostrzenie mięśni brzucha.

Instrukcje

1 Wyeliminuj fast foodów z diety i zmniejszyć spożycie tłuszczów nasyconych i cukru. Mają podejście "jesteś tym, co jesz", jeśli chodzi o jedzenie. Unikaj żywności wynik-sabotowanie bo szybko zwiększyć poziom cukru we krwi i prowadzić do powolnego metabolizmu i wzrost apetytu.

2 Poznaj swoje dobre węglowodany. Najeść się węglowodanów z warzyw i owoców. Wybierz powolne uwalnianie węglowodanów, w tym owies, brązowy ryż i chleb całe ziarna. Trzymaj się z dala od białych węglowodanów, takich jak białe pieczywo i biały ryż.

3 Planowanie posiłków trzy godziny od siebie i zużywają do sześciu z nich w ciągu dnia, aby utrzymać metabolizm spalania tłuszczu. Zawierać chude białko, dobre węglowodany i tłuszcze nienasycone w każdym posiłku. Służyć sobie małe porcje zamiast dużych nich.

4 Krok swój układu krążenia wykonywania rutynowych, wykonując co najmniej 45 minut dziennie, trzy dni w tygodniu. Pływać, jeździć na rowerze, biegać lub skorzystać z siłowni sprzęt cardio zwiększyć metabolicznej palić.

5 Zwiększ spoczynkowe tempo przemiany materii w organizmie przez dodanie treningu siłowego do rutynowego treningu. Budowanie masy mięśniowej, ponieważ mięśnie spala więcej kalorii niż tłuszcz i utrzymuje swój metabolizm działa nawet podczas odpoczynku. Waga kolejowa trzech dni tygodniowo i kierować całe ciało, nie tylko żołądek. Zasysania i napinaj mięśnie brzucha w każdym przypadku podnoszenia ciężarów na dodatkowy trening brzucha i poprawić stabilność.

6 Tone się twój brzuch wykonując odwrotnych brzuszków do dolnej brzucha, brzuszków na górnych mięśni brzucha i łokieć-do-kolano brzuszków dla swoich skośne. Pobyt w kontroli ćwiczeń i skupić się na formie, a nie o tym, jak wiele powtórzeń można zrobić.

7 picie alkoholu z umiarem, bo puste kalorie w napojach alkoholowych może prowadzić do przyrostu tkanki tłuszczowej. Spożywać jedną butelkę piwa lub lampkę wina, czy trzeba mieć alkohol. Łyk wody, ponieważ wypłukuje toksyny z organizmu, pomaga w metabolizmie tłuszczów i utrzymuje się czujesz pełna.

8 Obejrzyj zawartość sodu w diecie, ponieważ sód może zachować masy wody, które sprawi, że Twój brzuch wygląda nadęty, niezależnie od tego, jak wiele ćwiczeń można zrobić. Zużywają mniej niż 1500 mg sodu, zgodnie z zaleceniami American Heart Association.

9 unikać podjadania późno w nocy, bo późno-nocne przekąski są niepotrzebne zachcianki, które dają się; nie jesz ich do pożywienia. Unikaj żywności, są przechowywane w tłuszczu, nie jeść nic przez trzy godziny przed snem.