adcov.com

Jak stracić 20 kg tłuszczu Po Fat Loss Plateau

Jak stracić 20 kg tłuszczu Po Fat Loss Plateau


Uderzając plateau w utracie wagi może być obciążająca i stresująca, zwłaszcza jeśli nadal znaleźć się chcąc stracić kolejne 20 funtów. Płaskowyże są wspólną częścią utraty wagi; występują z powodu braku zmian w diecie i wykonywania rutynowych. Jeśli jesteś zdecydowany stracić kolejne 20 kilogramów, aby osiągnąć swój ostateczny cel odchudzania, można pokonać plateau dodając różne w swoją rutynę.

Instrukcje

1 Dodaj więcej bogatych w błonnik i chudego białka pokarmów w diecie, takie jak świeże owoce i ryby. Błonnik i białko zarówno pracy, aby pomóc ciała spalić tłuszcz i pomogą Ci osiągnąć swój cel przezwyciężenia swoje plateau odchudzania. Żywność wypełnione włóknami ciało również pomóc poczuć "pełna" przez dłuższy okres czasu, co może doprowadzić do mniej jeść często, zachowując swój metabolizm w ryzach.

2 Zmniejsz spożycie kalorii o 10 procent każdego tygodnia, ale nie daj się jeść mniej niż 1200 kalorii dziennie. Brak odmiany jest to, co powoduje, że plateau w utracie wagi, więc zmieniając ilość kalorii jeść raz w tygodniu pomoże przeszłość swojej płaskowyżu.

3 zintensyfikować treningi cardio albo przez zwiększenie ilości czasu treningu lub Tempo, w jakim można pracować. Na przykład, jeśli spędzić 30 minut dziennie na bieżni, można zintensyfikować ten trening przez zwiększenie prędkości o kilometr lub dwa. Treningi Cardo pomóc spalania tkanki tłuszczowej, która sprawi, że łatwiej jest rzucić końcowe 20 funtów. Nadal intensyfikuje swoje treningi na tydzień w umiarkowanym tempie, w celu uniknięcia uderzenia inny płaskowyż.

4 Zwiększyć spożycie wody i cofać się na picie innych napojów, które zawierają pustych kalorii i mało pożywienia, takich jak napoje gazowane. Woda podniesie nie tylko swój metabolizm pozwala spalić więcej tłuszczu, ale również wypłukać system z toksyn. Jest prawidłowo nawilżona eliminuje zmęczenie pozwala zachować wytrzymałość nawet podczas pracy na zewnątrz.

5 Włączenie nowych form ćwiczeń, takich jak aerobik lub taniec do wykonywania rutynowych. Nowe ćwiczenia, że ​​poczujesz się optymistycznie utraty wagi, uniemożliwiając tym samym staje się nudzić podczas przełączania się swoją rutynę w celu uniknięcia kolejnego plateau.

Wskazówki

  • Ważyć się o tej samej godzinie każdego dnia na dokładnym opisie swojej wagi. Zmiany masy ciała w ciągu dnia na podstawie wielu czynników, więc ważenie się w innym czasie, nie jest najlepszym sposobem, aby ocenić, jak wiele wagi zostały faktycznie utracone.