adcov.com

Jak stracić 10 funtów z wegetariańskim jedzeniem Sejmu

Dieta wegetariańska polega przede wszystkim jedzenie żywności na bazie roślin, takich jak owoce, warzywa, zboża, rośliny strączkowe i tak dalej. Mimo, że dieta wegetariańska zawiera zazwyczaj mniej kalorii i powodują mniejszy przyrost masy ciała, że ​​nie zawsze jest to prawda. Wegetarianie mogą dokonać złych wyborów żywności, co może prowadzić do nadwagi lub niższej wytrzymałości. Tak więc jest to niezbędne do włączenia właściwej równowagi żywienia w skutecznej diety wegetariańskiej. Następujące kroki szczegółowo, jak tworzyć optymalną dietę wegetariańską, które pomogą Ci stracić 10 funtów lub więcej.

Instrukcje

Zrównoważony Wegetariańska dieta

1 Jedz wczesne śniadanie wysokiej włókna do rev swój metabolizm. Jedz mniejsze, częstsze posiłki, aby zwiększyć metabolizm i zmniejszyć magazynowanie tłuszczu. Jeść około 5 do 6 małych odżywczych posiłków w ciągu dnia.

2 Zmniejszenie spożycia tłuszczu. Obniżyć ser, masło, potrawy smażone i opatrunku wysokiej zawartości tłuszczu.

3 dieta wysokobiałkowa jest zazwyczaj niski w węglowodany i tłuszcze nasycone i umożliwia zmniejszenie masy ciała. Orzechy, nasiona, suszone ziarna (jak czarna fasola i soczewica), produkty sojowe (w tym mleko sojowe, tofu i granulatu) i jaj są wszystkie źródła białka dla wegetarian.

4 Jedz kilka porcji owoców i warzyw. Jest mało kalorii i wysokiej objętości, te pokarmy bogate w składniki odżywcze pomagają sytości bez tłuszczu związanego i kalorii. Jeść około 5 porcji dziennie. Zielone warzywa, takie jak sałaty, szpinaku, brokułów i kapusty przyspieszyć utratę wagi. Owoce bogate w przeciwutleniacze (truskawki, jagody i maliny) osiągnąć ten sam rezultat. Mieć kubek zupy codziennie. Zupy warzywne i sok pomaga przyspieszyć metabolizm i wspomóc odchudzanie.

5 Podczas gdy inne wymagają diety całkowicie wyciąć nabiał, nabiał jest mało pomocna w diecie wegetariańskiej w dostarczaniu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jeśli jesteś na diecie wegańskiej i nie jeść jaj lub mleko, znaleźć rozwiązania alternatywne, takie jak mleko sojowe, nasion lnu lub serem sojowym i granulatów.

6 Pij dużo wody. Dodać wody z podstawowej drinka i między posiłkami. Zimna woda sprawia, że ​​organizm zużywa kalorie po prostu rozgrzać, co ułatwia odchudzanie.

7 Wreszcie, najlepszym sposobem, aby wykonać pracę dieta jest dodać w niektórych ćwiczeń. Zwiększ swoją działalność poprzez spacery, przynajmniej.

Wskazówki

  • 1. planować posiłki i przekąski, obliczanie ilości spożywanych kalorii.
  • 2. Prowadź dziennik śledzić codzienne spożycie żywności i wody, a także dzienne spożycie kalorii.
  • 3. Trzymaj się całych ziaren i brązowy ryż, brązowy, chleb i brązowy makaron, aby pomóc utrzymać się czujesz pełny, podczas pracy, aby obniżyć poziom LDL (złego cholesterolu).
  • 4. Weź tabletkę multiwitaminy, aby rozwiązać wszelkie luki odżywczych podczas tej diety.
  • 5. Jedz regularnie i nie opuszczaj posiłków.