adcov.com

Jak stos kamieni na krawędzi ogrodzie

Jak stos kamieni na krawędzi ogrodzie

Tworzenie krawędzi na ogród serwuje wiele celów za pomocą kamieni. Oprócz dodawania piękno ogrodu, również tworzy zdefiniowanej obwiedni i zapobiega erozji gleby. Tworzenie solidne kamienne obrzeża z krajobrazu skały jest prosty projekt, który wymaga nie wiedza. Obrzeża ogrodowe mogą być budowane w przestrzeni po południu.

Instrukcje

• Kopać rów pięć do sześciu cali głębokie dookoła obszaru, który zamierzasz krawędzi z kamieni. Wykopu powinna być tak szeroki, jak zastosowanie kamieni krajobrazu.

• Wypełnienia cal dnie wykopu piaskiem stworzyć solidne podstawy do kamieni. To również pomóc z drenażem i zmniejszenia erozji.

• Położyć dolnym rzędzie kamienie w rowie. Miejsce cienką warstwą zaprawy między siebie kamienie, aby przechowywać je w miejscu. Kamienie powinny rozciągać się ponad górną krawędź rowu przez około cal.

• Położyć warstwę zaprawy na kamienie i dodać druga warstwa kamieni na pierwszy. Się w centrum skała, tak, że jest nad wspólnym dwóch skał pod nim. W ten sposób ściany z kamienia trwałych.

• Powtarzaj krok 4 z tak wielu warstw kamieni jak chcecie stworzyć obrzeża ogrodowe. Miejsce wierzchniej warstwy gleby wokół krawędzi ściany i wypełnić luki w rów zaprawą do utrzymania kamienne obrzeża w miejsce.