adcov.com

Jak stopić Neem Oil

Jak stopić Neem Oil


Czerwony i gorzki olej neem pochodzi z nasion i owoców neem (Azadirachta indica). Jeśli olej neem wygląda lumpy lub galaretowaty, nadal jest w dobrym stanie, ale trzeba będzie skraplać go zanim będzie użyteczny. Olej z miodli indyjskiej ma wysoką temperaturę topnienia i jest stały w niskich temperaturach, a nawet w temperaturze pokojowej. Ocieplenie olej neem do około 85 stopni Celsjusza ułatwi wlać i używać.

Instrukcje

1 Przygotuj olej neem, upewniając się, że pojemnik jest w szczelne wieczko ma dopasowania.

2 Umieścić miskę w zlewie kuchennym. Włącz gorącej wody i zimnej wody, aż temperatura czuje się "ciepłe" i wypełnić w połowie drogi misy z wodą.

3 Testowanie temperaturę wody w misce za pomocą termometru. Idealna temperatura to około 85-95 stopni Celsjusza. Dostosować temperaturę dodając więcej ciepłej lub zimnej wody do uzyskania żądanej temperatury.

4 Umieść słoik lub butelkę oleju neem do miski. Czas oleju margosa na stan ciekły będzie zależeć od całkowitej objętości oleju.

Wskazówki:

  • Olej Neem jest najlepiej przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu. Zastanów skraplania w małych partiach, aby przedłużyć okres przydatności oleju.
  • Alternatywne metody skraplania olej neem obejmują umieszczenie pojemnika w garnku z gotującą się wodą, w kuchence mikrofalowej lub w słońcu.
  • Uważaj, aby nie rozgrzać olej zbyt dużo (powyżej 95 stopni Celsjusza), ponieważ nadmierne ciepło może zniszczyć związki czynne w oleju neem.