adcov.com

Jak Stay CIENKI

Jak Stay CIENKI


Naprawdę może pozostać cienka, bez względu na to, ile waga waha się w przeszłości. To nie jest niemożliwe. To nawet nie jest szczególnie trudnym zadaniem, gdy nauczysz się kilku sztuczek. Jednak zmiana stylu życia pozostać cienka może być trudne, gdy zaczynasz.

Instrukcje

1 Ustal, można to zrobić. Musisz zdecydować, że jesteś w kontroli żywności jeść, pić wody i ilości ćwiczeń można dostać. Jesteś za nabytej wiedzy, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o swoim zdrowiu i diecie.

2 badania, kopać i dowiedzieć się o żywności i żywienia. Przeczytaj "Sugar Blues" William Duffy, i dowiedzieć się, w jaki sposób cukier wpływa na poziom insuliny i biegnie w dół ciała. Dowiedz się, jak wyrafinowane białej mąki jest najgorsze dla pestycydów; jedzenie w kuchence mikrofalowej, jak niewiele lub nie ma wartości odżywczych; jak przetworzona żywność są zbyt wysokie w soli; jak drób i mięso są pełne hormonów.

3 Przestań jeść te szybkie przewijanie i przetworzonej żywności, a wszystkie pokarmy, które poznasz, że nie są dobre dla Ciebie.

4 Wybierz z lokalnym sklepie ze zdrową żywnością, rynku rolników lub nawet zdrowie i produkcji żywności organicznej sekcji supermarkecie. Wybrać kilka przedmiotów, które można umieścić razem z posiłków - warzywa, suszone fasoli, pieczywa, porośniętych jak dobre oleje i oliwy, kokosowego zakresie drobiu i wolnego hormonu lub bez nie-antybiotyki mięs.

5 Przygotuj własne zdrowe posiłki każdego dnia. To brzmi jak trudne zadanie, ale niektórzy konsultanci wellness powiedzieć, że to jedyny sposób, można iść do przodu i wreszcie pozostać cienka.

6 Rozumiem, że prawdziwy sposób, aby pozostać cienka jest, aby być zdrowym. Aby być zdrowym trzeba jeść dobrze, pić dużo czystej wody i dobrych ćwiczeń. To nie jest dieta moda, czy gra jo-jo na wadze. To daje prawdziwego i trwałego zdrowia i chudość.

7 Bądź aktywny i uzyskać wiele wysiłku. Prawdopodobnie niemal tak ważne, jak prawym diety jest coraz regularnego schematu ćwiczeń. Pilates i / lub pracy jogi dobrze, jak również odcinki w pracy, pracy w domu i tylko pobyt w ruchu. Można zatrzymać się cienka.

Wskazówki

  • Jeśli walka z masy, najpierw skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że nie jest chorobą, która jest wiodącym do wagi problemów, takich jak nieaktywnej tarczycy lub innego problemu.