adcov.com

Jak Stay CIENKI w okresie menopauzy

Przechodzi menopauzę może nie być przyjemne, ale można przejść przez to. Warto również wiedzieć, że przybiera na wadze w tym czasie jest powszechne. Przyrost masy ciała jest najbardziej prawdopodobne w obszarze brzucha i wiele kobiet zyskać od 10 do 15 funtów Waga zysk w okresie menopauzy jest najprawdopodobniej spowodowane zmianami hormonalnymi, a nie od spożywania nadmiernych kalorii. Istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby pomóc utrzymać się cienka okresie menopauzy. Upewnij się, skontaktować się z lekarzem, aby mógł polecić plan leczenia, które pomogą Ci pozostać cienka i ocenić swoją wagę.

Instrukcje

1 Zapoznaj się z lekarzem. Podczas menopauzy lat, ważne jest, aby uzyskać regularne badania. Jeśli nie możesz dostać swoją wagę pod kontrolą, lekarz może zalecić dalsze badania, aby określić, czy niezdolność do utraty wagi jest spowodowany czymś innym niż menopauzy, takie jak powolny tarczycy.

2 zdrowej diety. Przez dietę bogatą w owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste, będzie w stanie utrzymać swoją wagę w dół. Zdrowe odżywianie także zapewnia zdrowych składników odżywczych.

3 Rozpocznij ćwiczenie. Ćwiczenie jest ważne w okresie menopauzy do rev metabolizm. Jak się starzeć, możesz mieć większe problemy pobyt cienkie i aerobik program ćwiczeń pomoże spalić kalorie i promować utrata masy ciała. Przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych zawsze skonsultować się z lekarzem.

4 Limit kofeiny. Kofeina może sprzyjać zatrzymanie płynów i wzrost apetytu. Pij dużo wody, która będzie na bieżąco nawodniony i zmniejszyć retencję wody i wzdęcia. Możesz pomylić wzdęcia dla przyrostu masy ciała, co może zniechęcić swoje wysiłki, aby schudnąć.

5 motywację. Utrzymując dobre nastawienie pomoże Ci osiągnąć swoje cele utrata masy ciała i utrzymać motywację. Motywacja jest ważna, starając się utrzymać zdrowy styl życia, który sprzyja pobyt cienki w okresie menopauzy. Jeśli się zniechęcać lub depresji, należy poinformować lekarza. Może zaoferować Państwu plan leczenia, które mogą narazić Cię na właściwe tory.

Wskazówki

  • Pobierz diety kolego. Gdy dieta i ćwiczenia z przyjacielem, będzie bardziej zachęcać utrzymać motywację, aby schudnąć.
  • Jeśli wprowadzanie nadmiernej ilości masy w okresie menopauzy, nie biorąc w dodatkowych kalorii, może to wskazywać na poważną chorobę. Skonsultować się z lekarzem od razu do oceny medycznej.