adcov.com

Jak Stay Cienki Podoba Ci się Victoria Beckham

Jak Stay Cienki Podoba Ci się Victoria Beckham


Victoria Beckham jest uważany za jeden z najbardziej eleganckich i rozpoznawalnych gwiazd. Anglia uważa ją jeden z ich rodziny królewskiej sławna i Amerykanie przyjęli ją jako jeden z nich. Jej cienka i posągowa ramka jest idealna dla mody, a wiele kobiet zazdroszczę jej piękno. Jednak osiągnięcie ciało jak Victoria Beckham nie oznacza głodzeniu się. Dowiedz się pozostać cienka jak Victoria Beckham w zdrowy i realistyczny sposób.

Instrukcje

1 Wykonaj rozeznanie w Victoria Beckham dostać poczucie jej kształtu ciała. Zauważyć jej elegancki ramki i jak udaje jej się wyeliminować wszystkie objawy tłuszczu z jej ciała. Zrozumieć, że nie jest typowy, a nawet średnią ramki normalnej ciała.

2 Ocenić swoje ciało i swoją aktualną wagę. Być realistyczne, co można osiągnąć z masy. Znajdź dietetyka i osobistego trenera, który pomoże Ci uzyskać szczupłą sylwetkę, która jest zdrowa i realistyczna dla wzrostu i wieku.

3 Miej otwarty umysł i poczucie humoru na temat swojego ciała. Victoria Beckham po raz zażartował do londyńskiego magazynu, że wygląda "strasznie" naga, grając na założeniu, że ma doskonałe cienką ciała. Pamiętaj, że Victoria Beckham ma trójkę dzieci i biorą pod uwagę skutków porodu na jej smukłą sylwetkę.

4 Spróbuj jogi pomóc slenderize ciała. W roku 2005, Victoria Beckham zatrudniony były Spice Girl Geri Haliwell za instruktor jogi schudnąć po urodzeniu trzeciego dziecka. Weź stronę od książki Beckhama i unikać ciężkiego wysiłku fizycznego; Victoria nie cieszyć wykonywania, więc stara się po prostu oglądać jej wagi i jogę i pilates na dodatkowym tonowania.

5 Jedz dieta bogata w białka i niskiej zawartości tłuszczu i węglowodanów. Znaleźć dobrą równowagę żywieniową i jeść dużo warzyw, które pomogą Ci utrzymać szczupłą sylwetkę i dopasowanie. Victoria Beckham zjada dużo japońskiej żywności i ryby, aby pomóc jej utrzymać smukłą sylwetkę. Zapraszamy na pustyni każdy raz na jakiś czas i dać sobie zachęty do utrzymania diety i ćwiczeń rutyny z okolicznościowym diety zaszaleć.

Wskazówki

  • Kupić ubrania, które zachęca do utrzymania szczupłej budowy ciała. Victoria Beckham jest znana z nienagannej sensie mody i wie, jak się ubrać na jej ciele.
  • Utrzymać pozytywne nastawienie do swojej wagi i uznać granice ciała.
  • Pić dużo herbaty ziołowej, ponieważ napój ten jest ulubionym dieta Tajemnica byłej Spice Girl.
  • Nie należy unikać jedzenia lub rozwój zaburzenia jedzenia w celu uzyskania obrazu ciała, które nie jest realistyczny do indywidualnej sytuacji.