adcov.com

Jak Stay CIENKI na święta

Jak Stay CIENKI na święta


Sezon wakacyjny jest zabawne i uroczysty, ale również zajęty i gorączkowy. Są prezenty kupić, drzew do dekoracji i do odwiedzenia. Od wakacji cookie i deserów do farszu i bocznych potraw i tych wszystkich smacznych przekąsek pomiędzy nimi, na święta może być najgorszy czas na oglądanie własnego ciężaru. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci pozostać cienka w czasie wakacji.

Instrukcje

1 Utrzymuj regularny harmonogram posiłków. Większość z nas przeciążony harmonogramów w czasie wakacji ze względu na zakupy prezent, harmonogramów pracy i podróży. Ale nie czyni czasu zjeść lub czekać, aż jesteś głodny może cię doprowadzić do uciekania się do niezdrowych fast food lub jeść więcej niż to konieczne. Utrzymania regularnego harmonogramu czasu na posiłek w porze śniadania, lunchu i kolacji i zaplanować dodatkowe działania w obrębie tych czasach; będzie bardziej prawdopodobne, aby utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, a będziesz miał więcej energii.

2 planować na strony. Istnieje zasada, wśród dietetyków że nigdy nie powinno się sklep spożywczy na pusty żołądek, bo będziesz mieć ochotę kupić fast foodów, które są złe dla Ciebie. Zastosować tę zasadę do sezonu wakacyjnego i uniknąć udział stron i funkcje na pusty żołądek, ponieważ spowoduje to, że bardziej podatne na pokusy w postaci słodkich słodyczy i obfitych bufetów. Podczas gdy przygotowuje się do wyjść, zjeść małą przekąskę, jak niektóre warzywa lub bar muesli, aby pomóc ograniczyć apetyt.

3 Praktyki umiar. Nie ma potrzeby, aby całkowicie zaprzeczyć wakacji traktuje się tak długo, jak to możliwe, aby korzystać z nich z umiarem. Tylko dlatego, że jest w formie bufetu, na imprezie nie oznacza, że ​​musisz zrobić trzy wycieczki. Jeśli istnieje dziesięć rodzajów ciasteczek wypoczynkowych określonymi, wybrać dwa lub trzy rodzaje, jeść jeden z każdym i zostawić resztę. Moderacja pozwoli Ci cieszyć gadżety wakacyjnych, nie robiąc szkody w talii.

4 Dodać czasu na ćwiczenia. Codzienne ćwiczenia i aktywność fizyczna to świetny sposób, aby pomóc zwalczać te dodatkowe kalorie wakacyjnych. Weź psa na spacer w śniegu, przejdź sankach, budować bałwana z dziećmi lub przejdź na łyżwach.

5 Unikaj alkoholu. Napoje alkoholowe są pełne pustych kalorii i może powodować wzdęcia. Kieliszek wina do kolacji lub do ringu w Nowym Roku jest w porządku, ale utrzymać spożycie alkoholu z umiarem, jak spożycie żywności w celu uniknięcia dodatek przyrostu masy ciała.

6 Gotuj zdrowo. Wiele przepisów z wakacji, które zostały przekazane z pokolenia na pokolenie może być znacznie zdrowsze z pewnymi modyfikacjami. Wymiana śmietana do deserów dla mleka, margaryny zamiast użyć smalcu lub masła i substytutów cukru lub sprawdź obniżające zawartość cukru.