adcov.com

Jak sprawić, by Twój brzuch Jak płaskim jak naleśnik

Jak sprawić, by Twój brzuch Jak płaskim jak naleśnik


Płaski brzuch pomoże Ci wyglądać lepiej, czuć się silniejsze i łatwiejsze przemieszczanie się. Ale po prostu robi ćwiczenia spotu koncentruje się na brzuchu nie będzie wykonać zadanie. Musisz wziąć na podejściu całego ciała spłaszczyć brzuch. Oglądając to, co jesz i zgodne ćwiczenia będzie się opłacać w czasie. Istnieją również pewne spłaszczenie brzucha błyskawicznych można zastosować środki zaradcze.

Instrukcje

1 Kontroluj swoje nawyki żywieniowe. Należy unikać węglowodanów, takich jak białe pieczywo i rafinowanego białego makaronu. Wybierz węglowodany złożone, takie jak makarony pełnoziarniste, płatki owsiane, brązowy ryż zamiast. Białe węglowodany skok poziomu insuliny i trawić szybko, zostawiając głodny znowu szybko. Ciesz się oliwę z oliwek i inne tłuszcze nienasycone nad tłuszczów nasyconych, takich jak masło. Jedz ryby, kurczaka i indyka zamiast cięć tłuszczowych wieprzowiny i wołowiny.

2 Śledzić spożycie sodu. Centrum Kontroli Chorób i Prewencji, że państwo należy jeść mniej niż 1500 miligramów sodu na dobę. Nadmiar sodu sprawia, że ​​chwyt ciała do wody, co powoduje wzdęcia.

3 Unikaj żywności, która produkujące gaz nadąć brzuch. Żywność graniczne takie jak produkty mleczne, alkoholu i napojów gazowanych.

4 Oddychaj głęboko, praktyka medytacji, spać osiem godzin nocnych i nie biorą na siebie zbyt wiele obowiązków. Mają na celu zmniejszenie stresu w swoim życiu. Nadmiar stresu wyzwala produkcję kortyzolu. Według The Natural Health stronie internetowej, dla kobiet, kortyzol powoduje magazynowanie tłuszczu w połowie.

5 Wykonaj 30 minut ćwiczeń układu krążenia co najmniej trzy dni w tygodniu. Układu sercowo-naczyniowego, takie jak ćwiczenia pływania, biegania i jazdy na rowerze pomaga w zwalczaniu tkanki tłuszczowej i spala kalorie.

6 Cel swój brzuch z różnych ćwiczeń do ćwiczeń takich jak chrupie, odwróć awarii i łokieć-do-kolano brzuszków. Wykonać tonowanie ćwiczenia trzy razy w tygodniu. Zaplanuj dzień odpoczynku między treningami. Brzucha tonowanie pomoże zacisnąć mięśnie brzucha, tak twój brzuch wygląda płasko.

7 Zakup zużycie kształt. Kształt kontroluje zużycie wypukły brzuch i wygładza i wyrównuje go, więc wyglądać szczuplejsze. Zużycie kształt jest noszone pod ubraniem i jest dostępny w wersjach od garniturów ciała do kontroli brzuch majtki.