adcov.com

Jak sprawdzić przekazywania płynu na 2000 Beetle

Mimo, że sprawdzanie płynu automatyczną skrzynią biegów nie może wydawać równie ważne jak sprawdzam olej w swojej 2000 Volkswagen Beetle, jest ważne, że płyn transmisyjny należy sprawdzać co miesiąc. Jeśli twój chrząszcz ma był posiadanie zmartwienie zmiany biegów, oleju przekładniowego niskie może być problem. Sprawdzanie płyn transmisyjny jest stosunkowo proste.

Instrukcje

• Włączyć swojego chrząszcza i zostawiać ono kolejny całego procesu, chyba że instrukcji obsługi samochodu mówi inaczej.

• Otworzyć maski i zlokalizować bagnetu płynu automatyczną skrzynią biegów. Tojest w pobliżu tylnej części silnika. Ten bagnet wygląda podobnie do bagnet oleju, ale jest krótszy.

• Wyciągnąć jego miejsce bagnetu i wytrzeć końcówkę szmatą. Pojawią się wskaźnik. Bo niektóre Przymiary oznaczenia dla różnych temperatur na każdej stronie bagnetu (ciepłe vs zimno), jak również sprawdzić po przeciwnej stronie bagnetu do oznaczenia tam. Jeśli tak, wykorzystują stronie "ciepłe". Miarka poziomu oleju ma dwa oznaczenia na jednej stronie. Oznakowanie najbliżej końcówki wskazuje, że płyn automatyczna skrzynia biegów jest w pobliżu puste. Oznakowanie druga wskazuje, że płyn jest pełny.

• Miejsce bagnetu z powrotem do probówki i wyciągnąć go jeszcze raz. Przy użyciu tej samej stronie "ciepły", analizy oznakowania czy płyn jest puste lub pełne. Jeśli jest pusty, w dalszym ciągu inspekcji.

• Umieścić rurkę, która bagnetu wyszli z swojej ścieżce i powoli wlać płyn automatyczna skrzynia biegów do lejka, zatrzymując się co raz na jakiś czas, aby sprawdzić, czy płyn osiągnął oznakowanie "pełne". Kiedy skończysz, umieścić swoje bagnetu do rury i wyłączyć samochodu.