adcov.com

Jak Sprawdzić Naturalnie Cienki

Jak Sprawdzić Naturalnie Cienki


Najlepszym sposobem, aby wyglądać naturalnie cienkie jest jedzenie zdrowych, zbilansowanych posiłków w małych porcjach i palenie co najmniej tyle kalorii można konsumować. Podczas pracy na tym lub jeśli chcesz wyglądać szczupła szybko na specjalne imprezy, istnieje kilka kody można użyć. Dobra postawa, zadbane brwi, prawidłowo wprowadzone kolory i czopiarki ciała może, że będziesz wyglądać naturalnie cienki w chwilach.

Instrukcje

1 Stań prosto. To może wydawać się proste, ale o dobrą postawę może spojrzeć do 10 kilogramów lżejszy, zgodnie z WebMD. Po garbić, Twoja waga jest skompresowany do mniejszej wysokości i sprawia, że ​​brzuch wyglądają większe. Dla prawidłowej postawy, głowa powinna być obrobione na swoje barki i ramiona powinny usiąść w miarę wygodnie mogą one być.

2 Groom brwi. Zgrabne linie brwi mogą sprawić, twarz wyglądać szczuplejsze. Jednak zachować ogólną wielkość i kształt swoich naturalnych rzęs, ponieważ zbyt chude brwi twarz może wyglądać większe.

3 Noś ciemne kolory wokół cięższych i lżejszych kolorów obszarów, gdzie są cieńsze. Będzie to zwrócić oko do pochlebnych aktywów, z dala od swoich cięższych części.

Najlepszych sterowania rajstopy lub organ czopiarki 4 zużycia. Są tam, aby spojrzeć do 10 kilogramów lżejszy i nie gniotą w talii, tworząc wybrzuszenie.