adcov.com

Jak sprawdzić Jaki rodzaj Tick Bit Ktoś

Jak sprawdzić Jaki rodzaj Tick Bit Ktoś


Kleszcze są wspólne owady, które żyją w leśnych i trawiastych obszarów w Stanach Zjednoczonych i mogą przenosić choroby przez ich ukąszenia. Jeśli mieszkasz w obszarze, z kleszczami, należy zawsze sprawdzić siebie i swoją rodzinę po powrocie w spędzanie czasu na świeżym powietrzu dla kleszczy i kleszczy. Istnieją dwa główne rodzaje kleszczy, miękkich i twardych kleszczy, które przenoszą chorób na ludzi. Twardy kleszcze pozostać na dłużej, ale są jednakowo niebezpieczne. Wiedząc, jak rozpoznać rodzaj kleszcza ukąszenia pomogą Państwu dokonać najlepszych decyzji o swoje zdrowie i zdrowie swojej rodziny.

Instrukcje

Ugryzienie kleszcza zidentyfikować

1 Sprawdź, kleszcze i ukąszenia kleszczy po zewnątrz. Sprawdź pod ubraniem, a także mogą wspiąć się nogi pant i rękawy (będą najprawdopodobniej na dolnej połowie nóg).

2 Usuń zaznaczenie, jeśli jest nadal załączony (oznacza to, że najprawdopodobniej mocno kleszcza, ponieważ mogą one utrzymać aż do godziny), chwytając go mocno pęsetą jak najbliżej skóry, jak to możliwe, i ciągnąc ją w jednym szybkim ruchem.

3 Oczyścić teren z Q-tip i alkoholu tarcie i zbadania terenu pod kątem obrzęku.

4 Określić rodzaj kleszcza przez konsystencji ugryziony obszarze. Jeśli nie jest w ogóle zaczerwienienie lub obrzęk, kleszcz nie dołączony został prawdopodobnie wystarczająco długo, aby pozostawić żadnych substancji trujących. Jeśli jest to czerwony i opuchnięte, może być zainfekowane. Jeśli jest większy niż rozmiar dime, prawdopodobnie z twardej kleszcza oraz, jeżeli jest ona mniejsza niż grochu, to jest z miękkiego kleszcza.

5 jak najszybciej wezwać pomoc medyczną, a jeśli jeszcze kleszcza, weź go ze sobą w plastikowej torbie, aby pokazać do lekarza.

Wskazówki:

  • Komunikat po bezpiecznej stronie i skontaktować się z lekarzem, jeśli już ugryziony przez kleszcza.