adcov.com

Jak sprawdzić i / lub zmienić Mickey przycisk G-tube

Jak sprawdzić i / lub zmienić Mickey przycisk G-tube


Prowadzenie ukochanej żołądka rurkę do karmienia czyste i odpowiednio napompowane poradzę ostatni i zrobić to zadanie poprawnie. Chociaż nie wiem jak bardzo praca wykonywana będzie nosić w dół, ale kiedy utrzymać go w czystości i odpowiednio napompowane to może trwać kilka miesięcy po wszystkich Medicaid / prywatnych ubezpieczeń obejmie tylko te do połowy cztery (4) razy w roku !!! Więc trzeba ich ostatnia !!!

Instrukcje

1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to sprawdzić, nie ma budowania tkanki granulowany wokół rury. To blizny i może być bardzo bolesne dla użytkownika. Aby usunąć musisz uzyskać Nystatyna / triamcinolon krem, gazy, azotanów i lidokainy drzazga galaretki.

2 rozpoczyna się od drętwienia obszar z galaretką lidokainy odczekać co najmniej pięć (5) minut, zanim można wytrzeć nadmiar.

3 Po zetrzyj nadmiar lidokainę galaretki można stosować wacik azotanów skrawek tkanki granulowanego. "Niektórzy mówią, że będzie palić tylko tkanki granulowanego ale uważaj to spalić tkankę zdrową również !!!". Kiedy już wypalana wszystkie granulowany tkanki będziesz chciał zetrzeć nadmiar azotanu srebra zawiera spalanie i zapobiec dalszemu spalanie.

4 Teraz zastosować nystatyna / triamcinolon śmietany i przykryć gazą zapasowych, aby zapobiec pozostały kremy lub jellys z transferu do odzieży.

5 Po chwili został wklejony można sprawdzić i ustawić inflacji na Ballon. Musisz 5-10cc strzykawki i sterylną wodę. Upewniając się, że wiesz, co odpowiednia ilość płynu ma być w Ballon trzeba będzie dołączyć pustą strzykawkę i przynęty blokady odzyskać sterylny płyn, jeśli nie jest to właściwa ilość dodać lub odjąć odpowiednią ilość do odpowiednich kierunków inflacji.

6 Jeśli ustalono, że przycisk Mickey jest nie do naprawienia można zdjąć płyn jak podano w punkcie 4 i wyciągnąć przycisk prosto z żołądka. Kiedy wyciągnął rurkę się mają nowe rury już się umieścić w miejscu, z delikatnym, ale mocnym naciśnięciu włożyć nową rurkę i wypełnić wodą sterylną.

7 Po około dzień lub dwa sprawdzić inflacji, aby upewnić się nowa rura nie przecieka. A teraz masz zrobić !!!

Wskazówki

  • Oglądaj azotanu srebra będzie zniszczyć odzież i spowodować oparzenia stosować sterylne rękawice, jeśli to możliwe
  • Oglądaj azotanu srebra będzie zniszczyć odzież i spowodować oparzenia stosować sterylne rękawice, jeśli to możliwe