adcov.com

Jak sprawdzić, czy masz Przewlekłe spadów Nose

Krwawienia nos może wystąpić na skutek urazu nosa mocno wieje lub w wyniku wysokiego ciśnienia krwi. Czasami krwawienia z nosa pojawia się spontanicznie. Nosa są powszechne w miesiącach zimowych ze względu na suche powietrze gdy ciepło jest zawsze w domu. Ludzie, którzy żyją na obszarach suchych klimatu może również cierpią z powodu tej choroby częściej. Klimatyzacja może również powodować nosa do wyschnięcia i krwawienie z nosa może wystąpić. Przeziębienia i alergie mogą produkować podobne wyniki.

Instrukcje

Jak sprawdzić, czy masz Przewlekłe spadów Nose

1 Ustalenie, czy pacjent cierpi na przewlekłe krwawienie z nosa, zależy w dużej mierze od częstości krwawienia z nosa i czasie, w którym miały miejsce. Przewlekłe krwawienie z nosa może wystąpić samorzutnie od 3 do 4 razy w tygodniu przez okres czasu.

2 Za pomocą pióra i klawiatury, aby zapisać częstotliwość każdego krwawienia z nosa i jak długo objawy ostatnio. Weź tę listę do lekarza.

3 Lekarz powinien być w stanie określić przyczyny. Jeśli przyczyna takich jak istnieje nadciśnienie, leki mogą być stosowane w leczeniu tej choroby. Jeśli nie przyczyna zostanie znaleziona, dostosowania stylu życia może zmniejszyć częstość występowania przewlekłych nosa.

Wskazówki

  • Używać nawilżacza w sypialni, aby utrzymać powietrze wilgotne.
  • Zachowaj ustawienia ciepła i klimatyzator na odpowiednim poziomie, a nie zbyt gorący lub chłodny.
  • Użyj okłady z lodu, aby pomóc zatrzymać krwawienie.
  • Pochyl głowę do przodu i szczypta miękką część nosa, aż zatrzymuje krwawienie.
  • Jeżeli krwawienie nie ustępuje w ciągu 15 minut z porady lekarza.
  • Jeśli cierpisz na przewlekłą i ciężką krwawienie z nosa może być spowodowany bazowego stanu zdrowia. Skontaktować się z lekarzem.