adcov.com

Jak sprawdzić, czy Dental Implant Has Come odkręcił

Jak sprawdzić, czy Dental Implant Has Come odkręcił


Implant dentystyczny jest metalem po utknął w kości szczęki. W czasie, tkanki kostnej wokół niego jak post był naturalną częścią struktury szczęki. Sztuczne zęby stałe przymocować do słupków lub śrub i wyglądają jak naturalne zęby. Chociaż wskaźnik sukcesu dla implantów stomatologicznych jest bardzo wysoki, niektórzy ludzie doświadczają nie powiodła się, lub odkręcić posty. Ważne jest, aby zrozumieć, jak ktoś powiedzieć, czy implant jest odkręcony.

Instrukcje

1. Zastanów się, jak długo to było od dentysta umieszcza swój implant. Przed trzech do czterech miesięcy w dolnej szczęce i sześć do siedmiu miesięcy w górnej szczęce, implant jest bardziej prawdopodobne, aby poluzować niż kiedykolwiek. To jest to, jak długo to trwa, aby w pełni wyleczyć, według ParkAvePerio.com.

2. Pomyśl o swoich ustnych nawyków. Rzeczy takie jak szlifowanie zębów i gryzienie w dół z siłą naciskać na implantach i często są przyczyną awarii. Inne złych nawyków, takich jak palenie czy picie również zwiększyć prawdopodobieństwo będzie odnieść odkręcona implantu.

3. Staraj się poruszać wszczepionego ząb. Czy przenieść lub otaczających ząb jest luźny dając uczucie? Choć nie zdarza się to często, luźne lub odkręcona implant jest uważany za porażkę. Wiele razy dentyści mogą natychmiast wymienić implant na inny w tym samym miejscu.

4 Zapytaj RTG wszczepionego zęba i otaczającej struktury kości. Jeśli nie ma pęknięte lub rozdrobnione kości wokół implantu, problem jest prawdopodobnie złamana śruba w przeciwieństwie do odkręconej zęba według Dental-Implants.com.

Wskazówki:

  • Osoby z chorobami przyzębia czasami trzeba przeszczepów kostnych przed otrzymaniem implantu.
  • Nie przegap swoich zalecanych zaplanowanych spotkań stomatologicznych. Tak długo, jak dbać o zęby, masz szansę twój implant będzie trwać długo.