adcov.com

Jak sprawdzić, czy chirurga plastycznego jest dobry

Jak sprawdzić, czy chirurga plastycznego jest dobry


Chirurgia plastyczna opisuje każdą procedurę obejmującą zmiany w swoim wyglądzie i / lub zmiany w sposób funkcjonować. Dwa podstawowe rodzaje chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej są kosmetyczne lub estetyczne. Procedury rekonstrukcyjne pomóc ludziom z wad wrodzonych, takich jak rozszczep podniebienia, wypadku lub spalić ofiar, jak i kobiet, którzy już stracili swoje piersi na raka. Zabiegi kosmetyczne to rozszerzonych piersi, liposukcja, plastyka nosa, chirurgii laserowej i Botox. Znalezienie dobrze wykwalifikowanego chirurga plastycznego zwiększa swoje szanse na uzyskanie dobrych wyników, więc zamierzam zrobić jakieś badania przed podjęciem decyzji, który z nich wybrać.

Instrukcje

1 Sporządź listę chirurgów plastycznych w Twojej okolicy. Przydatne zasoby obejmują książkę telefoniczną i stron internetowych chirurgów plastycznych. Kompilacja informacji o ich specjalności, informacji tła i przed-i-po zdjęciach swoich klientów. Zawęź tę listę w dół do lekarzy, którzy mają zadowalające wyniki w procedurze planuje się podjąć.

2. Zbadaj, czy mają odpowiednie uprawnienia do wykonania operacji plastycznej. Amerykańska Izba specjalności medycznych (ABMS) rozpoznaje 24 specjalności, w tym American Board of Plastic Surgery (ubocznych pochodzenia zwierzęcego). Ubocznych pochodzenia zwierzęcego, zapewnia edukację, badania i certyfikację. American Society of Plastic Surgeons (ASPS) wymienia także dyplomowanych chirurgów plastycznych. Chirurg wybrać powinien być członkiem PUPZ lub ASPS, lub obu. Upewnij się, że lekarz ma prawo wykonywania zawodu w danym stanie.

3 Sprawdź za nadużycia odpowiada przed chirurgów plastycznych. Powiatowe i sądy lokalne zawierają obwód rekordy o błąd w sztuce lekarskiej roszczenia wobec lekarzy w ich okolicy. Organy państwa ubezpieczenia mają także nazwiska chirurgów plastycznych, którzy zostali oskarżeni o nadużycia.

4 Porozmawiaj z przyjaciółmi i członkami rodziny, którzy już mieli podobne procedury. Mogą one zapewnić wgląd w to, co się spodziewać przed, w trakcie i po zabiegu. Przyjaciół i członków rodziny powiedzieć, czy są zadowoleni z ich wyników, a także poinformować o nocnym sposób na chirurga plastycznego.

5 Zapytaj zalecenia lekarza rodzinnego. Zapytaj swojego lekarza o chirurgów plastycznych, którzy mają reputację profesjonalizmu i satysfakcji pacjentów. Dowiedz się, jak wielu pacjentów on odniósł się do tego lekarza i czy pacjenci pisali na temat usług, które otrzymaliśmy. PlasticSurgery.com mówi, że należy rozważyć konsultacji z lekarzem, jeśli polecam tego lekarza, do jednego z członków jego rodziny.

6 Zgłaszanie skonsultowania z chirurgów plastycznych na liście masz zawężone. Zapisz listę pytania przed udaniem się do urzędu. Zapytaj lekarza, jak długo już praktykowane, w którym operacja będzie miała miejsce (w klinice lub szpitalu), jakie ryzyko wiąże się z operacją są, i jak długo okres zwrotu jest. Sposób chirurg odpowiedzi na pytania powinny pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji.