adcov.com

Jak Spot grzechotnik

Jak Spot grzechotnik


Istnieje ponad 30 odmian nowych grzechotniki światowych. Te węże są jednymi z najbardziej przerażających stworzeń w Stanach Zjednoczonych i jednym z zaledwie czterech jadowitych węży żyjących w tym kraju. Oto, jak rozpoznać grzechotnika.

Instrukcje

1 Spójrz przez grzechotnika w jego środowisku. Siedliska grzechotnik różnią się w zależności od grzechotnika. Rodzaje Rattlers w Zjednoczonych węży są dostosowane do życia w wielu różnych miejscach. Wspólne siedlisko ujawnia preferencje węża na skaliste wychodnie. Są także bogate w miejscach, gdzie ich łupem jest obfite.

2 Spot grzechotnika w niektórych stanach USA. Grzechotniki występują w 48 sąsiednich Stanach Zjednoczonych. Oni są najbardziej obfite w zachodniej i południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych, ale widać w każdym stanie, z wyjątkiem Alaski i Hawajów.

3 Znajdź grzechotniki podczas poszczególnych pór roku i miesięcy w roku. Węże każdego roku powrócić do tego samego obszaru do hibernacji na zimę. Wyglądają na półkach skalnych i są znane do hibernacji w jaskiniach węży. Grzechotniki wyjdzie z ich nor na przełomie maja i czerwca, kiedy pogoda jest typowa włosów i cieplejsze.

4 wiedzieć grzechotnika przez jego wygląd. Grzechotniki różnią się kolorem od podgatunku i odmiany. Dominującą cechą wszystkich grzechotniki jest grzechotka na końcu ogona. Grzechotnik dostaje nowy grzechotnik każdym razem, gdy zrzuca skórę i dostać swoje pierwsze dzieci po pierwszym grzechotnik przelania. Grzechotnika może rozwijać się z 2-feet 5 stóp długości, w zależności od węża. Niektóre grzechotniki są ciężkie mocny podczas gdy inne są długie i smukłe.

5 Zapoznaj się z grzechotnika zachowania. Grzechotnik rzadko podróżuje poza promieniu 1 mili od jego gabinecie, ale może ulec zmianie. Są to najbardziej agresywny, gdy kolega, są porodzie lub wysypują. Atakują, gdy sprowokowany. Jednak najpierw grzechotka ogonami jako ostrzeżenie, aby trzymać się z dala, jak wolą ślizgać się po bać.

Wskazówki:

  • Grzechotniki są fałszywie myśli zjeść swoje młode, bo dzieci były znane do wylęgu i ślizgać się martwych grzechotniki mama.