adcov.com

Jak spłaszczyć brzuch Post-baby

Jak spłaszczyć brzuch Post-baby


W czasie ciąży, mięśnie brzucha i skóry są rozciągnięte, zazwyczaj zmiany wyglądu kobiety żołądka. Większość czasu, jej żołądek wróci do stanu sprzed ciąży z czasu i wysiłku z jej strony. Jednakże inne czynniki mogą utrudnić, lub w niektórych przypadkach niemożliwe, bo żołądek musi być płaska, bez operacji plastycznej. Warunki, które mogą uniemożliwić jej spłaszczenie jej żołądek poprzez ćwiczenia sama to zaawansowany RECTI diastasis, cesarskiego blizny rozdział i bardzo rozciągniętej skóry, jak to często widziany po urodzeniu wielokrotności. Ale proste ćwiczenia i kontroli wagi może pomóc większość kobiet odzyskać płaski brzuch po porodzie.

Instrukcje

Zdrowe odżywianie

1 przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety planu skonsultować się z lekarzem do zatwierdzenia. Lekarz powinien być w stanie pomóc w określeniu, czy musisz schudnąć lub po prostu napięcia mięśniowego. To pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj diety jest dla Ciebie najlepszy.

2 Jedz zdrowe i dobrze zbilansowanej diety. Według amerykańskiego Departamentu Rolnictwa, lub USDA, średnio aktywny dorosły kobieta powinna wynosić średnio nabór około 2000 kalorii dziennie. Wieku, poziomu aktywności i specyficzne problemy zdrowotne mogą mieć wpływ na zalecane spożycie kalorii, więc wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem lub odwiedzić stronę internetową USDA dla konkretnej informacji na temat kalorii.

3 Ustanowienie karmienia piersią, jeśli dotyczy. La Leche League zaleca karmiących mam czekać co najmniej dwa miesiące przed rozpoczęciem utraty wagi, i doradza im jeść dodatkowych 500 kalorii dziennie, niż to, co normalnie zalecane, do ustanowienia i utrzymania i zdrowe dostaw mleka.

Począwszy wykonywania rutynowych

4 przed rozpoczęciem wykonywania rutynowych Otrzymuj zgodę lekarzem. Jest to szczególnie ważne, jeśli doświadczył komplikacji podczas porodu, np nacięciu krocza lub cięcie cesarskie.

5 Sprawdź na RECTI diastasis. Aby to zrobić, leżeć płasko na plecach i unieś głowę i ramiona. Z dwoma palcami, czuję się powyżej i poniżej pępka dla oddzielenia pasów mięśni brzucha. Mała separacja około 2 centymetrów jest normalne i można skorygować za pomocą prostych ćwiczeń w ciągu czterech do ośmiu tygodni po porodzie. Ważne jest, aby powstrzymać się od forsownych ćwiczeń więcej w tym czasie, ponieważ te mogłyby szkodzić oddzielone mięśni.

6 zaczniesz robić wyciągi głowy. Połóż się na podłodze z ugiętymi kolanami i swoimi rękami skrzyżowanymi wokół brzuch. Wdech, a podczas wydechu unieś podbródek do klatki piersiowej. Pamiętaj, aby wcisnąć się plecami w kierunku podłogi i używać rąk do wyciągnąć żebra w kierunku centrum brzucha. To pociągnięcie ruchu zachęca mięśnie brzucha, aby ponownie w centrum. Wykonać kilka zestawów każdego dnia, do każdego zestawu składającego się z czterech do ośmiu powtórzeniach.

7 Czy przechyla miednicy. Ponownie, położyć się na podłodze z rękami skrzyżowanymi i używać rąk do wyciągnąć wewnątrz na klatce piersiowej. Przechylić miednicę do przodu w kierunku pępka i przesunąć dolną część pleców do podłogi, także w powtórzeń czterech do ośmiu.

8 Czy slajdy nóg. Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami. Wdech, a podczas wydechu, przesuń nogi do przodu, nogi na podłodze. Trzymaj pleców wciśnięty do podłogi i nadal przesuwając nogi, aż poczujesz, plecy zaczynają łuku, a następnie przesuń nogi z powrotem do pierwotnego punktu wyjścia.

9 dalej robić powyższe ćwiczenia, dopóki nie są w stanie zrobić pełne powtórzeń z łatwością i oznaki RECTI diastasis zniknęły.

10 Rozpoczęcie bardziej tradycyjne ćwiczenia brzucha, takie jak przysiadów i brzuszków i używać maszyn brzucha. Ćwiczeń brzucha regularnie i utrzymania zdrowej diety są dwa najważniejsze czynniki w odzyskaniu płaski brzuch po urodzeniu dziecka.