adcov.com

Jak spalić tłuszcz z imbirem

Jak spalić tłuszcz z imbirem


Właściwa dieta uzupełnia solidne schematu ćwiczeń dla skutecznego odchudzania. Niektóre produkty mają szczególne zdolności spalania tłuszczu, które należy włączyć do swojej diety. Pomoce imbir w procesie metabolicznym i przenosi styczne korzyści zdrowotne, takie jak poprawa krążenia. Możesz wziąć imbir na wiele sposobów, choć Uniwersytet Maryland Medical Center zaleca ograniczenie dziennej dawki do 4 gramów dziennie.

Instrukcje

1 Pij herbatę imbir. Imbir herbata jest dostępna w sklepach ze zdrową żywnością lub można tworzyć własne przez namoczeniu dwie łyżki świeżo posiekanego imbiru w gorącej wodzie. Możesz służyć herbaty imbir gorąco lub przygotować go i wyluzować go na orzeźwiającą, spalania tłuszczu napoju.

2 Weź korzeń imbiru suplementów. Oprócz swojej naturalnej postaci korzeniowej, imbir jest również przetwarzane i sprzedawane w handlu skoncentrowanych tabletki (takie jak witaminy). University of Maryland Medical Center sugerują, 75 do 2000 miligramów jak dawce, standaryzowany zawiera olejki lotne, 4% lub 5% całkowitej ilości związków ostry.

3 Posyp suszone imbir na żywności dla dodatkowego smaku. Imbir jest lekko pikantny, co daje dodatkowy rzut kulinarne. Eksperymentować z jedzeniem i napojami, że imbir uzupełnia dobrze, takie jak świeży sok pomarańczowy.

4 posiekać świeżego imbiru i jeść je w stanie naturalnym. Imbir ma ostry smak i zapach, który może być zbyt silna dla niektórych osób, ale dla tych, którzy mogą nauczyć się doceniać smak świeżego imbiru (zwany także kłącze) jest innym sposobem wykorzystania jego właściwości spalania tłuszczu.