adcov.com

Jak spalić brzuch Waga

Jak spalić brzuch Waga


Posiadanie dziecka, przybiera na wadze, a nawet po prostu starzeje może spowodować wiele osób do budowania tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha i tułowia ich. Diety w celu zmniejszenia spożycia kalorii i zaangażowanie w ćwiczenia ukierunkowane na rozciąganie i wzmacnianie mięśni brzucha może pomóc spalić ciężar brzucha, że ​​już roznosić. Tracąc flab brzucha nie jest łatwe i nie wymaga oglądania, co jesz, jak również powtarzające się ćwiczenia brzucha-budowlanych, praca jest tego warta - żołądek Flab nadmiar może prowadzić do problemów zdrowotnych w dół drogi, w tym otyłości, co może prowadzić do serca choroby i cukrzycy.

Instrukcje

1 Oblicz liczbę kalorii są obecnie spożywających przez śledzenie wszystkiego, co jeść i pić w dzienniku żywności na jeden tydzień. Staraj się nie zmieni, jak jesz, ale po prostu do nagrywania tego, co jeść i pić w ciągu dnia i wieczorem. Znajdź informacje kalorii na etykietach żywności lub online na wszystko jeść.

2 Zastanów się, co można wyciąć z diety każdego dnia, aby zmniejszyć spożycie kalorii o 500 kalorii. Zacznij od cięcia słodkie napoje gazowane i słodycze, jak również wysokiej tłuszczu fast-food z diety. Sobie sprawę, że jeden funt jest równy 3500 kalorii, więc cięcia 500 kalorii dziennie, powinno prowadzić do utraty wagi jednego funta na tydzień.

3 Podczas oglądania, co jesz, angażować się w trzech ćwiczeń brzucha codziennie, aby zmniejszyć ciężar brzucha. Położył się na ławce nachylenia i chwycić ławce za głowę obiema rękami. Unieś kolana z ławki, dopóki nie zostaną umieszczone powyżej talii. Unieś biodra z ławki w kierunku głowy, które uczynią Twoje kolana wzrośnie nieznacznie. Wykonaj trzy serie po 10 powtórzeń.

4 Połóż się na podłodze z ugiętymi kolanami i stopami płasko. Umieść płytę lekki, takich jak trzy lub płycie wagi pięć funtów na klatce piersiowej. Chwyć dysk do klatki piersiowej z obu rąk. Podnieść łopatki od podłoża, koncentrując swoją uwagę na mięśnie brzucha, stosując je wyciągnąć tułów z ziemi i na kolana. Wykonaj trzy serie po 10 powtórzeń.

5 Usiądź na podłodze z ugiętymi kolanami i stopy płasko. Skrzyżować nogi w kostkach i podnieść je z podłogi kilka centymetrów. Złożyć dłonie tak, że tworzą one filiżankę. Skręcać tułowia, dotykając palcami podłogi po obu stronach ciebie, przenosząc się z boku na bok na minutę. Zrób sobie przerwę na jedną minutę i powtórz, starając się zrobić trzy zestawy z jedną minutę, aby wykonywać ćwiczenia skośne, rozumiejąc, że to ćwiczenie będzie rozciągnąć mięśnie boczne brzucha i wraz z pozostałymi dwoma, pomoże Ci spalić tłuszczu z brzucha z przodu i strony żołądka.

Wskazówki

  • Spróbuj włączyć światła ćwiczenia układu krążenia, takich jak pływanie, jazda na rowerze, spacery lub jogging w cotygodniowych rutynowego treningu, aby poprawić ogólny stan zdrowia i spalić tłuszczu z brzucha.