adcov.com

Jak spać na twardy materac uniknąć bólu pleców

Jak spać na twardy materac uniknąć bólu pleców


Przez lata lekarze zostały rekomendowanie spanie na twardym materacu, aby uniknąć bólu pleców, zwłaszcza, że ​​leży płasko na twardej powierzchni, wydaje się do rozwiązania tego problemu. Ostatnie badania jednak wykazały, że średnie materac może być bardziej skuteczne w zmniejszaniu bólu pleców.

Instrukcje

1 Ustal, czy twardy materac będzie rzeczywiście pomóc, aby uniknąć bólu pleców podczas snu. Choć ostatnie badania europejskie zdają się wskazywać, że będzie dwa razy częściej, aby zmniejszyć ból pleców o średnim materac, można jeszcze odpowiedzieć na twardszym materacu. Przyczyny bólu pleców są liczne, a badania nie zostały jeszcze pojedyncze te czynniki.

2 Obróć i wymienić materac regularnie, w oparciu o zalecenia producenta (zwykle od 10 do 15 lat). Należy obrócić lub odwrócić materac co najmniej dwa razy w roku, aby uniknąć trwałych wgniecenia dokonane w materacu podczas snu. Takie wgłębienia mogą powodować bóle pleców.

3 uśpienia w obu boku lub plecach. Kiedy śpisz na brzuchu, może być wprowadzenie dużą presję na dolną część pleców, ponieważ podnosi głowę i odwrócił się przez dłuższy czas. Twardy materac może faktycznie komplikuje to, od biodra nie może zatopić tyle daleko, aby zmniejszyć nacisk na danym obszarze lędźwiowym.

4 Znajdź odpowiednią poduszkę, aby uniknąć bólu pleców podczas snu na twardym materacu. Poduszka, że ​​jest zbyt miękki nie zapewni odpowiedniego wsparcia do głowy i poduszki, które jest zbyt twarde podniesie głowę pod nienaturalnym kątem. Oba rodzaje poduszek może powodować kręgosłup do krzywej niewygodnie podczas snu, co może powodować bóle pleców.

5 Zapytaj lekarza lub kręgarz polecić sprężysty materac, które pomogą Ci uniknąć bólu pleców. W świetle ostatnich badań na temat bólu pleców i materace, może pojawić się różne opinie na ten temat. Jednak może to otworzyć dialog między Ciebie i Twojej profesjonalnej opieki zdrowotnej, tak aby można było ustanowić odniesienia do bólu pleców i dowiedzieć się, jak skutecznie leczyć.

Wskazówki:

  • Regulowany materac, dla których ustawienie twardości można regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania, może być skutecznym sposobem, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj materaca pomoże uniknąć bólu pleców.