adcov.com

Jak Slim4Life Works

Jak Slim4Life Works


W roku 1979, zespół lekarzy, dietetyków i psychologów opracował program odchudzania, który został określony jako Slim4Life. Program obejmuje edukacji żywieniowej, modyfikacji zachowań i spotkań jeden-na-jeden z doradców odchudzających. Aby zarejestrować się w programie, muszą być w stanie odwiedzić jeden z ośrodków Slim4Life w Kansas, Missouri i Teksasie, jak w osoby spotkania są wymagane część planu.

Podstawy żywienia

Zasada jest odżywianie Slim4Life podstawowe: Zwróć uwagę na wielkości porcji do kontroli kalorii. Dieta podkreśla, owoce i warzywa, ale także całe ziarna, białka, nabiału i tłuszczów, co pozwala na do 1500 kalorii dziennie. Plan żywieniowy jest indywidualnie, więc nie Wiggle pokój dla preferencji żywieniowych i nietolerancji. Dokładna liczba kalorii zależy od tego ile waga musisz stracić, wieku i profilu zdrowotnego. Brak paczkowane posiłek opcji - które są wymagane, aby dowiedzieć się, odżywianie filozofię Slim4Life, a następnie wykorzystać tę wiedzę na zakup i przygotowanie posiłków.

Aby przenieść lub nie ruszać

Chociaż ćwiczenia nie jest wymaganym elementem programu Slim4Life, klienci są zachęcani do pracy na zewnątrz. Doradcy Slim4Life doradzić diecie będą zyskać więcej energii i osiągnąć swoje cele odchudzania prędzej czy pozostać aktywne. Slim4Life nie przewiduje spersonalizowany plan ćwiczeń lub przewodnika.

Instalator programu

Po zarejestrowaniu w programie Slim4Life, to spotykają się regularnie z diety doradców - czasem dwa do trzech razy w tygodniu. Nie jesteś przydzielony osobisty doradca lub powołania dieta czasy; Zamiast tego, można odwiedzić centrum w Twojej wygody w godzinach pracy i spotkać się z jednym z doradców na służbie. Dieta doradcy pochodzą z różnych środowisk zawodowych i przejść szkolenie odchudzania dostarczonych przez Slim4Life. Nie ma spotkania grupowe - wszystkie sesje są jeden-na-jeden. Podczas spotkania dowiesz się, zasady żywieniowe i behawioralne zmiany mające na celu utrzymać się na torze długim okresie.

Obrażenia Pieniężnej

Ponieważ każdy program Slim4Life specjalizuje i na podstawie indywidualnych potrzeb, nie ma zestaw opłaty za program. Slim4Life oferuje bezpłatne konsultacje, podczas których ty i specjalista Program przedyskutować swoje cele i potrzeby. Konsultacje muszą być wykonane osobiście, a nie przez telefon. Otrzymasz ofertę cenową podczas wstępnej konsultacji.